Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
wtorek, 11 grudzień 2018                                                
 
   ›  Consigliere
   ›  Rozwój osobisty
   ›  Kreowanie wizerunku
   ›  E- Biznes
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plSkazany na SukcesE- Biznes
Piotr Wierzbicki/IP @ 2008-06-20 › 16:04:01
 Mozilla wydała Firefoksa 3

Istotny wzrost wydajności oraz rewolucyjny pasek adresu sprawiają, że Firefox 3 jest najszybszą, najbardziej inteligentną i najpotężniejszą przeglądarką, jaką kiedykolwiek opublikowała Mozilla

Warszawa, 17 czerwca 2008 – Mozilla udostępniła dzisiaj Firefoksa® 3, znaczącą aktualizację swojej popularnej i uznanej przeglądarki internetowej, dostępnej za darmo na zasadach open source. Firefox 3 jest efektem trzech lat pracy tysięcy programistów, specjalistów od bezpieczeństwa, testerów oraz międzynarodowej społeczności.

Nowa wersja przeglądarki dostępna jest od dzisiaj w 50 językach. Firefox 3 jest od dwóch do trzech razy szybszy od swojego poprzednika, Firefoksa 2 i oferuje ponad 15 tysięcy ulepszeń, w tym rewolucyjny, inteligentny pasek adresu, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem oraz wiele usprawnień „pod maską”, które zwiększają szybkość i wydajność aplikacji.

„Jesteśmy naprawdę dumni z Firefoksa 3. Jest on przykładem tego, na co stać zaangażowaną, energiczną, globalną społeczność, gdy podejmuje ona wspólny wysiłek” – powiedział John Lilly, prezes Mozilli.

Firefox 3 jest dostępny bezpłatnie w wersjach dla systemów operacyjnych Windows, Linux i Mac OS X. Przeglądarkę można pobrać ze strony
http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/

W pierwszą dobę po udostępnieniu przeglądarki Firefox 3, z oficjalnych serwerów na całym świecie program został pobrany aż 8,3 mln razy! W Polsce program został pobrany ponad 200 tyś. razy w ciągu 24 godzin od premiery.

Oficjalny wynik ustanowienia rekordu Guinnessa przez Mozillę w liczbie pobrań aplikacji w ciągu 24 godzin zostanie ogłoszony za kilka dni, po oficjalnej opinii sędziów Guinnessa.

Aktualną liczbę pobrań wciąż można śledzić na stronie "Dnia Pobierania", pod linkiem: http://www.spreadfirefox.com/pl/worldrecord

Nowości w Firefoksie 3:

Istotą Internetu jest innowacja. Firefox 3 wyznacza jej tempo, wprowadzając dziesiątki nowych funkcji, dzięki którym korzystanie z sieci jest szybsze, bezpieczniejsze i lepiej dostosowane do osobistych potrzeb użytkownika.

Więcej informacji o przeglądarce Mozilla Firefox 3 oraz o jej zaletach pod względem łatwości obsługi, wydajności i bezpieczeństwa znaleźć można na stronie http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/features/

Zobacz także:Helpo.pl – innowacyjny serwis dla aktywnie poszukujących wiedzy


Serwis ogłoszeniowy ebum.pl


Slogan - porażająca broń marketerów

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design