Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Wszystko o seksie
   ›  Pozycjonowanie
   ›  Gry i zabawy
   ›  Bezpieczeństwo
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plSeks i NamiętnośćGry i zabawy
Joanna Idziak @ 2013-08-09 › 11:46:58Źródło: dd
 4 miejsca publiczne gdzie można to zrobić

Nieprzyzwoity sex w miejscach publicznych wielu zna tylko z filmów. Jeśli jednak rozejrzeć się dookoła, jest wiele zakątków, które mogą sprzyjać dzikim żądzom. Liczy się kreatywność i spontaniczność.

winda

Sex w windzie wymaga dobrej logistyki. Nie każda winda sprzyja miłosnym igraszkom i nie każdą da się zatrzymać między piętrami, by niewiele było widać dla wścibskich oczu. A może warto znaleźć tak wysoki budynek, którego windy nie trzeba zatrzymywać?

Jedno jest pewne, sex w windzie gwarantuje niezapomniane doznania. Jeśli nie upatrzyłeś wcześniej odpowiedniego miejsca, to wybierz lepiej takie gdzie nikt cię nie zna i nie będziesz musiał unikać sąsiadów.

Jeśli wszelka logistyka zawiedzie, zdaj się na spontaniczność i bądź otwarty na nowe sytuacje. A także na osoby, które można spotkać podróżując miedzy piętrami.

toaleta

Sex w publicznej toalecie brzmi ciekawie, jeśli jej warunki odpowiadają twoim wygórowanym wymaganiom. Tutaj również zdaj się na spontaniczność.

W restauracji zostaw partnerce karteczkę i napisz, gdzie na nią czekasz. Taki trik możesz stosować wszędzie, a tajemniczość podgrzeje atmosferę.

Toaleta ma ponadto tę zaletę, że możesz całą akcję oglądać w lustrze. Możesz także zamknąć się tam z wybranką i oddawać rozkoszom, póki ktoś ciekawski nie naruszy waszej sielanki.
Pozostaje tylko pytanie, którą toaletę wybrać: damską czy męską?

samolot, pociąg

Środki transportu mają tę zaletę, że przemieszcza się nimi wiele osób a każdy jest zazwyczaj zajęty sobą. Wy też zajmijcie się sobą.

Najlepszym miejscem jest znowu toaleta, jednak tutaj gwarantuje ona nowe doznania w postaci wstrząsów i zmian tempa podczas jazdy czy lotu.

W pociągu jest także do dyspozycji własny przedział, gdzie przy zasłoniętych zasłonkach może być ciekawie. A w samolocie, na tylnych siedzeniach, poczujecie się jak na pierwszej randce w kinie.

plaża

Plaża jest bardzo przyjemnym miejscem, co do którego partnerka będzie miała najmniej oporów. Szum morza, powiew wiatru i romantyczny zachód słońca to twoje kluczowe argumenty.

W przypadku plaży pamiętaj jednak o tym, żeby znaleźć dość odosobniony kącik bo jest to akurat jedno z najbardziej pożądanych miejsc przez kochanków.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design