Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plWielcy 4 MenKsiążka warta polecenia
dd @ 2013-11-11 › 12:40:03Źródło: d
 Zalicz pierwszy poziom golenia z BIC i zostań mistrzem uwodzenia!

Pierwszy zarost to dla każdego mężczyzny powód do dumy, a męski rytuał golenia z czasem stanie się codziennością. Najważniejszy jest jednak ten pierwszy raz. Z BIC Flex O3 Control, pierwszą maszynką do golenia BIC dla młodych mężczyzn, proces golenia będzie grą – najlepsi zostaną mistrzami uwodzenia!

Wreszcie nadchodzi ten dzień. Stoisz przed lustrem i musisz zmierzyć się z lękiem przed zacięciem, szukać odpowiedniej techniki i zaliczyć pierwsze golenie. Dla młodego mężczyzny to pierwsza tak poważna misja – dlatego trzeba zadbać o to, aby zakończyła się spektakularnym sukcesem.

Misja: przetrwać pierwsze golenie

W pierwszej rundzie wybierasz golarkę. Powinna mieć ruchomą główkę, co znacznie ułatwi komfortowe golenie. Kolejny warunek to pasek nawilżający. BIC Flex O3 Control posiada pasek z lanoliną i witaminą E – zapewnia wyjątkową gładkość i przyjemne, bezbolesne golenie.

Zagraj w grę Flex i osiągnij szczyt popularności!

Czas na rundę drugą, czyli początek golenia. Prawidłowy chwyt i łatwość manewrowania golarką zapewni profilowana rączka z gumowym, antypoślizgowym gripem. BIC Flex O3 Control dodatkowo posiada trzy niezależnie ruchome ostrza zamocowane na indywidualnych sprężynach i ruchomą główkę. Co to oznacza w praktyce? Z łazienki wyjdziesz bez szwanku i bez podrażnień, a skóra będzie odpowiednio nawilżona. Poza tym opłukiwanie maszynki będzie znacznie łatwiejsze.

Kontroluj ruchy, pokonaj niesforny zarost

W tej grze liczy się precyzja, dlatego ważna jest odpowiednia kontrola ruchów. Aby uniknąć podrażnienia mieszków włosowych, należy prowadzić maszynkę w kierunku wzrostu włosa. Resztę wykona sama golarka – nie trzeba za mocno dociskać ostrzy, ale nawet jeśli to się przytrafi – nacisk zredukują zainstalowane w golarce sprężyny.

Po goleniu wystarczy spłukać twarz chłodną wodą, aby zredukować do minimum zaczerwienienia po goleniu. Misja wykonana.

Pierwsze golenie – bezpieczna misja z BIC Flex O3 zakończona!

Zanim zagrasz w grę Flex zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania i pamiętaj, że obecność doskonale ogolonego, młodego mężczyzny może wywołać nieoczekiwanie entuzjastyczne reakcje u dziewczyn!

Maszynki BIC Flex O3 Control sprzedawane są w opakowaniu po trzy sztuki w cenie już od 9,99 zł

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design