Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Wszystko o seksie
   ›  Pozycjonowanie
   ›  Gry i zabawy
   ›  Bezpieczeństwo
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plSeks i NamiętnośćWszystko o seksie
dd @ 2014-07-02 › 10:20:09Źródło: dd
 Kobiety zdradzają częściej, niż myślisz

Co czwarta kobieta zdecydowałaby się na zdradę swojego obecnego partnera, gdyby w jej życiu pojawił się ktoś, kto wzbudziłby jej zainteresowanie. Najczęstszym powodem niewierności jest nuda w stałym związku. Lojalność partnerki pomogą sprawdzić detektywi lub testerzy wierności.

Większość kobiet lubi otrzymywać oznaki zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Według brytyjskiego badaniu jedna trzecia z nich pozwala sobie również na flirtowanie. To właśnie flirt, gdy wyrwie się spod kontroli, najczęściej prowadzi do przypadkowej, nieplanowanej zdrady ze strony ankietowanych kobiet. Co czwarta badana przyznała też, że ciężko jest jej się oprzeć mężczyznom w mundurach, a co piąta byłaby w stanie zdradzić partnera dla osoby posiadającej władzę i autorytet.

Jak kobiety tłumaczą swoją niewierność?

W innym, również brytyjskim badaniu kobiety tłumaczyły motywy swojej niewierności. Jednym z nich było poczucie niespełnienia seksualnego wynikające z tego, że życie erotyczne w wydaniu ich partnerów ogranicza się najczęściej do pocałunku na dobranoc. Dla sporej grupy pań seks w ich związku stał się po prostu nudny i przewidywalny, dlatego byłyby skłonne poszukać wrażeń z innym mężczyzną. Poza fizycznością kobiety tłumaczą swoją gotowość do nawiązywania nowych znajomości, wdawania się w przelotne romanse i decydowania się na przygody łóżkowe zaniedbaniem emocjonalnym. Chodzi o to, że czują się niedoceniane przez swoich partnerów, niewystarczająco adorowane, a nawet traktowane z obojętnością. Decydując się na zdradę, chciałyby zapewnić sobie bliskość i ciepło, jakiego nie doświadczają ze strony mężczyzn, z którymi tworzą związek.

Test lojalności

Badania te przeczą powszechnie panującej opinii, że to mężczyźni są mniej uczciwi i szczerzy w relacjach intymnych. Mogą też wzbudzić uzasadniony niepokój w męskiej duszy. W ich obliczu warto wykonać jednorazowy test i sprawdzić lojalność partnerki z pomocą specjalistów z firmy detektywistycznej. Usługę dyskretnej obserwacji świadczy na przykład biuro Detektyw24.net. Innym sposobem, choć nieco wątpliwym moralnie, jest skorzystanie z pomocy agencji takich jak NieUfam.pl, zatrudniających testerów wierności. Na zlecenie starają się oni uwieść wskazaną osobę, dowodząc jej uczciwości lub zbierając dowody zdrady. Niestety, statystyki z ich pracy również nie napawają optymizmem – okazuje się, że 4 na 5 testowanych osób jest gotowych na romans na boku.

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design