Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Szkoła uwodzenia
   ›  Randez - vous
   ›  Prezent dla niej
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plRandki i MiłośćSzkoła uwodzenia
dd @ 2014-10-05 › 20:27:30Źródło: dd
 Recenzja feromonów BTB

Jakiś czas temu otrzymałem od portalu Feromony.pl niezwykłą przesyłkę. W niepozornym pudełku znajdował się jeden z ich najbardziej popularnych produktów – feromony BTB.

Jak twierdzi producent: BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działa jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt mężczyzn oraz szczere zainteresowanie kobiet. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB spotęgują Wasze doznania erotyczne. BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo. Są przyjaźni i rozmowni. Czasami wręcz nie mogą przestać przy Tobie mówić. Ze względu na fakt, iż BTB poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest idealnym produktem również dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca swojego życia.

Co zyskasz?

• dobry kontakt, większa otwartość rozmówcy, zwiększone zaufanie,
• zainteresowanie i zauroczenie Twoją osobą,
• pobudzenie i dobre samopoczucie, większa pewność siebie, towarzyskość i asertywność,
• autorytet i poważanie, pozycję lidera,
• dwukrotne zwiększenie podniecenia w sytuacjach intymnych

Czytając opis produktu na stronie Feromony.pl, pomyślałem sobie – skoro feromony te działają takie cuda, koniecznie muszę je sprawdzić na sobie! Postanowiłem więc przetestować ten niewielki, bo 10ml flakon i zaaplikowałem kilka kropel na szyję przed wieczornym wyjściem z kolegami. W rzeczywistości moje podejście do nich było dość sceptyczne. Nie wierzyłem, że odrobina bezwonnych perfum może cokolwiek zmienić w moich bardzo dobrych relacjach z otoczeniem. Do czasu, kiedy w restauracji przysiadły się do nas dwie panie... Twierdząc, że interesuje je temat, jaki poruszaliśmy (wychowywanie dzieci), zaoferowały swoje cenne wskazówki i uwagi – jak poradzić sobie z nadpobudliwym trzylatkiem czy przekonać malucha do jedzenia warzyw. Porady okazały się całkiem sensowne, a panie zostały z nami do końca wieczoru. Jedna z nich – nie wiedzieć dlaczego – nie odstępowała mnie na krok. Pomyślałem – to pewnie mój urok osobisty. Kilka dni później jednak miałem kolejną sytuację, kiedy urok osobisty wyjątkowo dał o sobie znać. Urok osobisty albo feromony, które akurat tego dnia miałem na sobie... Tym razem rzecz działa się w banku, kiedy próbowałem wyjaśnić nieścisłości związane z lokatą. Pani przedstawicielka – jak nigdy żadna inna – poruszyła niebo i ziemię, aby pomóc mi rozwiązać problem. Uśmiechnięta, miła i nad wyraz życzliwa zaproponowała, abym w razie jakichkolwiek niejasności koniecznie do niej wrócił. Być może znów zadziałał mój nieodparty urok, a być może były to feromony...
Znajomi, tak, jak ja na początku, nie dowierzają w ich skuteczne działanie, śmieją się słysząc o moich historiach. Być może każda z nich to przypadek, być może feromony wzmacniają jedynie pewność siebie... Ja postanowiłem jednak nie przerywać tej dobrej passy i nieprzerwanie korzystać z nich każdego dnia.


Kilka informacji technicznych o feromonach BTB:
Opakowanie: 10ml szklany flakon z zakraplaczem
Wydajność: 370 kropel
Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 4mg
Stężenie: 0,4 mg/ml
Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8mcg
Dzienna aplikacja: 1÷6 kropel
Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6÷9 miesięcy

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design