Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
niedziela, 16 grudzień 2018                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylModa
dd @ 2014-10-10 › 11:00:35Źródło: dd
 Gem, set, mecz! Kolekcja tenisowa marki 4F i Łukasza Kubota

Projektanci marki 4F podjęli się przygotowania kolekcji tenisowej według wskazówek Łukasza Kubota – nowego ambasadora marki. Już w tym sezonie, na kortach tenisowych świata, królować będą polskie akcenty!

Tenis jest jedną z tych dyscyplin sportowych, w której istotną rolę odgrywa klasyka i elegancja kroju, połączona z wygodą i funkcjonalnością. Moda na korcie zawsze była niemal równie ważna jak rozgrywane sety, a wypracowane standardy i swoisty dress code stał się na tyle popularny, że jego elementy przeniknęły również do współczesnej mody codziennej. Dlatego też linia ubrań powstała przy ścisłej współpracy z tenisistą, który jasno określił własne oczekiwania co do designu, materiałów i form. Zawodnik aktywnie uczestniczył w procesie przygotowawczym i pierwsze propozycje wzorów sprawdził już podczas tegorocznego turnieju rozgrywanego na trawiastych kortach Wimbledonu. Ten wielkoszlemowy turniej odwołuje się do wielu tradycji tenisa, a w stroju kultywuje obyczaj białego dress code’u. Podczas niedawnych rozgrywek, Łukasz Kubot miał więc okazję skoncentrować się na funkcjonalności wybranych materiałów, aby w następnej kolejności, wraz ze sztabem projektantów marki 4F, móc pracować nad designem kolekcji. W efekcie powstała kolekcja dedykowana naszemu tenisiście, w której zobaczymy go w wielu tegorocznych pojedynkach na światowych kortach. W 2015 roku, na jej bazie powstanie linia męska kolekcji tenisowej „Customized by Łukasz Kubot” , która trafi na sklepowe półki.

W skład kolekcji tenisowej wchodzi linia do gry dziennej i gry nocnej, każda z nich zawiera pięć zestawów obejmujących t-shirty, spodenki i czapeczki oraz projekty koszulek polo, dresów, frotek i toreb sportowych. W linii dziennej została zastosowana ulubiona kolorystyka Łukasza Kubota, a więc: turkus, malina, soczysta zieleń, wzbogacona dodatkowo o motywy geometryczne, wyrażające dynamikę typową dla tenisowych pojedynków. Inspiracją dla linii nocnej, z kolei był… kosmos. Ambasador marki jest zodiakalnym bykiem, dlatego projekty nawiązują do wyraźnej na nieboskłonie konstelacji gwiazd, tworzących gwiazdozbiór mitologicznej sceny polowania.

Cała kolekcja została wykonana przy użyciu materiałów technicznych, istotnych podczas aktywności sportowych. W koszulkach zastosowano lekką i szybkoschnącą tkaninę, zapewniającą prawidłowe odprowadzenie wody na zewnątrz bez wrażenia przywierania materiału. Dla lepszej wentylacji, wykorzystano elementy siatki, natomiast dla większego komfortu, stroje zostały wykończone, nie powodującymi otarć płaskimi szwami. Wybór szortów został skomponowany tak, aby zachować możliwość dowolnych zestawień z górnymi częściami strojów. Tutaj również ważną rolę odgrywa delikatny i przewiewny materiał, zapewniający komfort podczas użytkowania. Wszystkie elementy kolekcji zostały wykonane zgodnie z uwagami i sugestiami sportowca, który czynnie uczestniczył w doborze poszczególnych krojów.

W ramach rozpoczętej współpracy z Łukaszem Kubotem, powstanie również męska kolekcja casualowa, za której przygotowanie odpowiada dyrektor kreatywna marki – Ranita Sobańska. Umiejętne połączenie pierwiastka sportowego z elegancją znajdziemy w projektach marynarek, w których istotną role odegrają detale, w tym: kontrastujące kolory podszewek i napy oraz akcesoria, jak okulary i wybór toreb.

Propozycje marki idą w parze z najnowszym trendem na sportowy szyk, pełen swobodnych interpretacji sylwetek zawodników reprezentujących różne dyscypliny sportu.

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design