Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
wtorek, 11 grudzień 2018                                                
 
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plWielcy 4 MenKsiążka warta polecenia
dd @ 2014-11-17 › 20:35:17Źródło: dd
 "SKAZANIEC” BESTSELLEREM RYNKOWYM
„Skazaniec” Krzysztofa Spadło. Powieść, która stała się jedną z najczęściej czytanych książek w tym roku.

„Skazaniec” to książka o historii młodego mężczyzny, który na skutek życiowego błędu zostaje osadzony w więzieniu we Wronkach z wyrokiem dożywocia. Tom I: Na pohybel całemu światu rozpoczyna się w okresie międzywojennym.

Informacje o książce:

Autor:Krzysztof Spadło
Data wydania:25.06.2014
Język publikacji:polski
Gatunek: sensacja
Oprawa: miękka
Stron: 432
ISBN: 978-83-939204-2-6
Cena:35 zł

Film krótkometrażowy:


Recenzje: http://www.granice.pl/ksiazka,skazaniec--tom-1-na-pohybel-calemu-swiatu,289198

Opis:

Nikt mi tego nie powiedział i nikt mnie nie ostrzegł, że pierwsza noc w więzieniu jest najgorsza. Zanim zapadnie zmierzch, siedzisz zamknięty w celi, widzisz, jak z każdą minutą gaśnie światło dnia, i czujesz, że skrada się mrok. Prawie go słyszysz. Otula świat, przenika przez twoją skórę, wchodzi w głąb ciebie i wypełnia duszę. Czujesz się porzucony, bezbronny i samotny. Modlisz się w myślach, klepiesz pacierze, składasz przyrzeczenia i obietnice, błagasz o łaskę i nagle zdajesz sobie sprawę, że Bóg cię nie słyszy, bo dawno temu opuścił to miejsce. Zostałeś sam. Pierwszej nocy cela zaczyna cię przerażać. Uświadamiasz sobie, że twój cały świat skurczył się do jej rozmiarów. Być może wszyscy ci, którzy mają przed sobą wyrok kilku miesięcy lub lat, przyjmują to inaczej. Może potrafią sobie powiedzieć – dam radę, wytrzymam, to tylko tymczasowa klatka, to miejsce mnie nie zniszczy, bo pewnego dnia opuszczę mury. A co może sobie pomyśleć skazany na dożywocie? Z takim wyrokiem nie dumasz o przyszłości, nie patrzysz w przód, ale bezustannie oglądasz się za siebie. Liczy się tylko to, co dzieje się dzisiaj, wczoraj, kilka dni temu. Nie snujesz planów, na nic nie czekasz. Wydaje się to cholernie proste i oczywiste, ale zapewniam was, że wcale takie nie jest.

NOWOŚĆ: W serii ukazał się właśnie Tom II powieści: Z bestią w sercu . Jest to kontynuacja historii.

Informacje o książce:
Autor: Krzysztof Spadło
Data wydania: 23.10.2014
Język publikacji: polski
Gatunek: sensacja
Oprawa: miękka
Stron: 415
ISBN: 978-83-939204-9-5
Cena w przedsprzedaży: 28 zł
Dystrybucja: Matras, Empik, Super Siódemka, Hemar, Motyle Książkowe

Opis:

Stanął przed nami, odchylił połę więziennej bluzy, kucnął, złapał za koszulkę i podciągnął ją w dół, ukazując lewą pierś. – Patrzcie wszyscy! – Dłonią zaczął intensywnie pocierać skórę tuż nad sercem. Kiedy po chwili ją cofnął, naszym oczom ukazał się przedziwny widok. Na zaczerwienionej skórze pojawił się biały napis. – Czytajcie, bo tu stoi o mnie! – Jego głos zabrzmiał jak ponure objawienie. (…) Przeczytałem w duchu wytatuowane zdania: „Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: 666”.

Film krótkometrażowyWydawnictwo Zielona Litera:

Zielona Litera to młode, prężnie rozwijające się wydawnictwo książkowe, którego misją jest promowanie polskiej literatury, polskich autorów i debiutnatów. Stawia na dobrą, interesującą literaturę, zarówno niszową, jak i popularną w wersjach: papierowej, elektronicznej. Wydawnictwo działa na polskim rynku od 2013 roku. Więcej na www.zielonalitera.pl oraz http://sklep.zielonalitera.pl/.

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design