Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Wszystko o seksie
   ›  Pozycjonowanie
   ›  Gry i zabawy
   ›  Bezpieczeństwo
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plSeks i NamiętnośćBezpieczeństwo
dd @ 2015-02-25 › 20:12:56Źródło: dd
 Jak prawidłowo używać prezerwatywy? Nie popełniaj błędów!

Używanie prezerwatywy nie należy do trudnych zadań – w końcu to najpopularniejsza metoda antykoncepcji. Czasami jednak popełniamy błędy, które wpłynąć mogą nie tylko na skuteczność jej działania, lecz także na nasz komfort podczas stosunku. Jak używać prezerwatywy, by była w pełni bezpieczna, a jednocześnie zapewniała intensywne doznania?

Zapomnij o rozmiarze uniwersalnym

W przypadku prezerwatywy rozmiar jest kluczowy. Tylko odpowiednio dopasowana do wielkości członka jest skuteczna i wygodna. Oczywiście istnieje rozmiar klasyczny i to właśnie on jest właściwy w przypadku większości facetów. Jeżeli jednak doświadczyłeś takiego problemu, jak np. pęknięcie prezerwatywy bądź zsuwanie się jej podczas stosunku, to prawdopodobnie potrzebujesz innego rozmiaru. Nie ma się czego wstydzić – od dawna wiadomo, że to nie wielkość członka decyduje o naszej męskości oraz powodzeniu w zaspokajaniu kobiet. Natomiast dbałość o bezpieczeństwo i skuteczną antykoncepcję jest bardzo męskie i świadczy o naszej odpowiedzialności. Dlatego nie bój się poprosić o prezerwatywy w rozmiarze XL lub te „ściśle przylegające”, czyli po prostu nieco mniejsze. Dzięki temu seks będzie w pełni bezpieczny, a doznania intensywniejsze i niczym niezakłócone. Jeśli chcesz dowiedzieć się dokładniej, na czym polega skuteczna antykoncepcja , zajrzyj do profesjonalnego poradnika na stronie durex.pl.

Delikatność to podstawa

Zawsze, kiedy planujemy uprawiać seks, powinniśmy mieć prezerwatywę gdzieś w pobliżu. Nie ma przecież nic bardziej frustrującego niż nerwowe poszukiwanie jej tuż przed stosunkiem. Zapomnijmy jednak o przenoszeniu „gumek” luzem w spodniach czy portfelu – w ten sposób mogą łatwo ulec uszkodzeniu. Lepiej trzymajmy je w pudełku, schowane np. w plecaku lub kieszeni kurtki. Również podczas ich rozpakowywania i zakładania zachowajmy ostrożność. Błędem jest np. otwieranie opakowania zębami, a także nakładanie prezerwatywy dłonią z długimi paznokciami, pierścionkiem itd. Unikajmy wszystkiego, co mogłoby naruszyć jej strukturę. Ręce powinny być czyste i suche – olejki, kosmetyki czy niektóre napoje zawierają substancje chemiczne mogące zmniejszać skuteczność jej działania. Warto o tym pamiętać, aby seks był w pełni bezpieczny.

Zakładanie prezerwatywy

Samo założenie prezerwatywy nie należy do trudnych czynności, warto jednak przed pierwszym razem poćwiczyć „na sucho”. Możemy też skorzystać z licznych porad ekspertów dostępnych np. w internecie. Po wyjęciu prezerwatywy z opakowania chwytamy ją za czubek i ściskamy go, by usunąć powietrze. Następnie, wciąż ściskając go jedną ręką, drugą nakładamy „gumkę” na penisa i rozwijamy ku dołowi, aż do jego nasady. Prezerwatywa nie powinna zwijać się podczas seksu, jeśli jednak tak się stanie, szybko rozwińmy ją z powrotem. Pamiętajmy jednak, by nigdy nie zakładać ponownie prezerwatywy, która całkowicie zsunęła się z członka.

Korzystanie z prezerwatywy to żadna filozofia, musimy jednak pamiętać o kilku istotnych sprawach. Jeżeli będziemy postępować zgodnie z nimi, możemy mieć pewność, że seks będzie udany i w pełni bezpieczny.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design