Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
wtorek, 11 grudzień 2018                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylModa
dd @ 2015-05-11 › 08:41:47Źródło: dd
 WRANGLER X LEATHERMAN. Wspólna przygoda dwóch kultowych amerykańskich marek

Wrangler i Leatherman – dwie legendarne amerykańskie marki – łączą siły i wspólnie tworzą zestawy oparte na swoich kultowych produktach. Zestawy zawierają flagowy model spodni Wranglera – Texas, po raz pierwszy poddany obróbce, w wyniku czego stał się dwa razy mocniejszy od standardowego denimu i wodoodporny, a także specjalne wersje dwóch produktów marki Leatherman – narzędzi w klasycznym miedzianym wykończeniu, dzięki któremu idealnie komponują się ze słynnymi nitami Wranglera.

Spodnie Texas to najpopularniejszy fason Wranglera. Na potrzeby tej współpracy jego obecną postać o regularnym kroju oparto na oryginalnych rozwiązaniach z dżinsów 13MWZ z 1947 r., w wyniku czego otrzymano wyjątkowo wytrzymały, wodoodporny denim TOUGH MAX™ LYCRA® w kolorze indygo. Wzmocnione przednie kieszenie wyposażono w dedykowane przegródki na kieszonkowy multitool Piranha 2 firmy Leatherman.Piranha 2 to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika przygody pozwalająca stawić czoło każdej sytuacji na drodze. To wykonane z jednego kawałka hartowanej stali doskonałe narzędzie kieszonkowe przyda się do szybkich akcji typu dokręcanie lub luzowanie śrub czy do otwierania butelek.

Multitool Rebar firmy Leatherman w nowej wersji Wranglera to aktualizacja oryginalnego narzędzia Personal Survival Tool (PST), które po raz pierwszy wprowadzono na rynek w 1983 r. To wielofunkcyjne narzędzie świetnie dopasowane do kształtu dłoni zawiera kombinerki, śrubokręt a nawet piłkę.

Trzy wyjątkowe produkty łączące w sobie autentyczność, innowacyjność i wytrzymałość, stanowią bazę wspólnie opracowanych zestawów, dzięki którym miłośnicy przygód są przygotowani na wszystko.Zestaw składający się ze spodni Wrangler Texas i narzędzia Leatherman Piranha 2 jest dostępny od 20 kwietnia 2015 r. (sugerowana cena detaliczna 89,95 GBP /99,95 euro) na stronie: www.wrangler-europe.com/leatherman.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design