Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Świat alkoholu
   ›  Zostań barmanem
   ›  Winnica 4 men
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plŚwiat AlkoholiŚwiat alkoholu
dd @ 2015-07-29 › 09:48:25Źródło: dd
 Przyjemności prawdziwych dżentelmenów Royal Salute 21 YO

Whisky przez wieki była trunkiem, jakim z lubością raczyli się arystokraci. Jej szlachetny smak doskonale komponował się z wysublimowanym gustem wielu „dobrze urodzonych”. Wyrafinowany rytuał spożywania oraz pochodzenie tego trunku sprawiły, że jak żaden inny wpasował się w wykwintne gusta arystokratów. Podobną drogę przeszła gra w polo. Ta dyscyplina sportowa na początku XX wieku zrobiła furorę nie tylko wśród brytyjskich, ale także polskich elit. Obecnie w Polsce następuje powrót do pięknych tradycji gry w polo.

20 czerwca br. odbył się filantropijny Turniej im. Gen. Władysława Andersa, w którym wzięli udział najlepsi zawodnicy w polo z całego kraju. Zawody przyciągnęły rzesze widzów, a zwycięzca otrzymał puchar ufundowany i wręczony osobiście przez córkę Generała Andersa, Panią Annę Marię Anders. Dochód z wydarzenia został przeznaczony na cele charytatywne. Partnerem wydarzenia był luksusowy blend Royal Salute 21 YO, będący kwintesencją szlachetnych aromatów rodem ze Szkocji.

Nakręcony za pomocą drona film dokumentujący rozgrywki w polo, jakie odbyły się w czasie Turnieju, można zobaczyć pod adresem - https://youtu.be/HmHi8gUeOwk
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design