Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Wszystko o seksie
   ›  Pozycjonowanie
   ›  Gry i zabawy
   ›  Bezpieczeństwo
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plSeks i NamiętnośćWszystko o seksie
dd @ 2015-12-01 › 17:59:43Źródło: dd
 Jak spełnić kobiece pragnienia? o czym panowie powinni wiedzieć

Myśląc stereotypowo prawie każdy mężczyzna postrzega siebie jako niesamowitego ogiera w łóżku. Myśląc logicznie prawdopodobnie jest to specjalny zabieg natury, która w ten sposób zapewnia ciągłość gatunku. Bo w końcu co by było gdyby na tym świecie większość mężczyzn miało niską samoocenę i bało się podejść do jakiejkolwiek kobiety? Jest to ogromna pewność siebie, która jednak często przeszkadza w byciu dobrym w łóżku.

Męskie ego a akceptacja kobiet

Nadmierna pewność siebie sprawia, że niekoniecznie panowie przykładają się do sprawiania przyjemności kobiecie, jak również uważają, że ona tą przyjemność otrzymuje w dużej ilości. Niestety drodzy panowie, nawet wspomagani różnymi suplementami, które podnoszą waszą sprawność seksualną, potrzebujecie jeszcze wiedzy, techniki i wyczucia. Co najlepsze, również kobiety mają swój udział w takim stanie rzeczy. W końcu udawanie orgazmu, a także fałszywe zachwycanie się męskością partnera, tylko po to, by szybciej zakończyć akt miłosny i nie urazić przy tym męskiej dumy, jest również ich zasługą. A mężczyźni, drogie panie, nie urodzili się przecież z nieskończoną wiedzą o idealnym seksie i anatomii kobiety. Część z nich niestety wiadomości czerpie z filmów o ubogiej fabule, jak również z wybujałych opowiadań kolegów. Dlatego, by być lepszym w łóżku i czerpać obustronnie przyjemność trzeba przede wszystkim być szczerym, mówić o swoich potrzebach, również o tym co nam nie pasuje.

Tego nie rób w łóżku

Nie można w stu procentach mówić za kogoś, jednak w większości siła. A większość kobiet nie lubi w łóżku nadmiernych pieszczot, zarówno tych zbyt długich, jak i też zbyt intensywnych. Paniom nie zawsze podoba się lizanie, zwłaszcza każdej części ciała, od stóp do głów i dyszenia do ucha. Nietrudno zgadnąć z jakim zwierzęciem to się kojarzy. Zbyt krótka gra wstępna również nie jest dobrym znakiem na to, jak potoczą się sprawy. Kobieta lubi być dobrze rozgrzana. To jak z ćwiczeniami fizycznymi. Bez odpowiedniej rozgrzewki mogą skończyć się kontuzją. Tak samo zresztą, jak ich nieumiejętne wykonywanie. Na etapie gry wstępnej warto pamiętać, że kobieta ma swój punk zapalny w konkretnym miejscu. jednak łechtaczka, oprócz potrzeby jej zlokalizowania potrzebuje odpowiedniego traktowania. Często kobiety skarżą się, że mężczyzna jest wtedy zbyt niedelikatny. To samo dotyczy kobiecych piersi, które potrafią być przez panów ugniatane niczym ciasto na pierogi, a to już przyjemne nie jest. Męskie ego jest również bardziej podbudowane, gdy jego sprawność jest utrzymana na długim poziomie. Oznacza to, że zarówno gra wstępna może się dłużyć, jak również sam stosunek. A chyba panowie nie chcecie, by kobieta w myślach lub po prostu na głos wykrzyczała: Długo jeszcze? Ważna jest również odpowiednia choreografia łóżkowa zgranie ruchów i ich częstotliwości.

Jak być dobrym kochankiem?

W odpowiedzi na to pytanie napisano już tony książek. Na pewno wśród nich znajdzie się rozdział o eksperymentowaniu. Z partnerką, z którą już się dobrze znamy powinno to być naturalnym etapem związku. Nowe pomysły i poszukiwanie wzajemnej przyjemności to recepta na udany seks i idealne poznanie własnego, jak i partnerki ciała. Nie bójcie się więc proponować nowych pozycji, dodawać gadżetów, odgrywać roli. Przy obustronnej akceptacji nowe zabawy wprowadzone do sypialni są sposobem na odświeżenie związku, nudę, a także na głębszą więź między partnerami. Niestety nuda jest najczęściej przyczyną nieudanego seksu. Nie bójmy się więc eksperymentować. Nie bójmy się o tym rozmawiać.


Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design