Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylModa
dd @ 2016-01-23 › 09:42:44Źródło: dd
 Jak oszczędzać na męskiej modzie?

Męska elegancka moda kosztuje – to wie każdy mężczyzna, który dba o to, co ma w swojej szafie. Jednak nie wszystko musi kosztować krocie. Warto poznać sposoby jak oszczędzać na modzie i nie przestawać być modnym.

Istnieją sposoby, na to, aby pozostać modnie ubranym i nie wydawać wielu pieniędzy. Gdy zmieniają się trendy i chcemy być modni, często musimy wymienić kilka elementów odzieży na raz. Kurtki męskie zimowe, eleganckie spodnie, garnitur, koszula, dodatki – to wszystko kosztuje majątek, jeżeli pragniemy skompletować to w jednym momencie. Dlatego warto poznać zakupowe tricki, które pozwolą ci na takie zakupy bez popadania w długi czy zaciągania kredytów…

Sklepy online

Najpopularniejszym wśród konsumentów sposobem na oszczędzanie jest korzystanie ze sklepów w sieci, które proponują dużo niższe ceny za odzież i obuwie niż sklepy stacjonarne. Przykładowo kurtki męskie zimowe można kupić nawet do 50 % taniej nawet bez przecen za produkt identyczny jakościowo, co w sklepie stacjonarnym.

Sklepy online nie wydają astronomicznych kwot na kampanie reklamowe, marketing itd. oraz nie ubezpieczają swoich produktów na bardzo wysokie kwoty, poza tym samo utrzymanie sklepu w sieci generuje niższe koszty niż wynajem, dekoracja, umeblowanie, utrzymanie, obsługa i sprzątanie ekskluzywnych pomieszczeń handlowych.

Outlety

Sklepy stacjonarne mają coraz częściej swoje odpowiedniki outletowe, czyli sklepy z końcówkami kolekcji. W takich sklepach ceny odzieży są obniżone nawet do 70 % przez cały rok. Oczywiście należy się liczyć z tym, że wybór może być jedynie ograniczony, gdyż to końcówki kolekcji, może więc nie być pełnej „rozmiarówki”, czy wielu modeli. Jednak to nadal sposób na duże oszczędności. Wiele nawet bardzo ekskluzywnych marek z męską odzieżą otwiera swoje outlety, jak się okazuje po kupno porządnego garnituru wcale nie trzeba lecieć do Indii…

Wyprzedaże

Warto również czekać na wyprzedaże. Największe zdarzają się, gdy wymieniane są kolekcje, na przykład z zimowej na wiosenną itd. Wtedy można upolować ubrania o obniżonej cenie nawet do 90 % w ostatniej fazie wyprzedaży. Pamiętając, że sklep i tak zarabia, możemy wtedy zdać sobie sprawę z tego, jak mocno zawyżane są ceny odzieży w sezonie, gdy nie ma żadnych obniżek.

Second handy

Coraz popularniejszym sposobem na modowe brylanty są również second handy, czyli sklepy z odzieżą używaną. Niegdyś cieszyły się one niewielką sławą i kojarzyły ze spraną, zużytą i niemodną odzieżą. Dziś jest zupełnie odwrotnie. Secon handy dbają o swój wizerunek i skrupulatnie dopierają kolekcje ubrań, które sprzedają. Obecnie wiele z nich specjalizuje się w ekskluzywnej odzieży vintage. W Londynie, w dzielnicy Camden, sklepy z taką odzieżą ubierają największe brytyjskie sławy.


Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design