Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Szkoła uwodzenia
   ›  Randez - vous
   ›  Prezent dla niej
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plRandki i MiłośćRandez - vous
dd @ 2016-05-23 › 09:34:49Źródło: dd
 Nietypowe pomysły na zaręczyny

Zaręczyny odbywają się z reguły raz w życiu. Aby zapewnić ukochanej osobie niesamowite wrażenia, warto rozważyć lot balonem, oświadczyny w gazecie, zaręczyny w fotobudce lub wynająć billboard.

Zaręczyny w trakcie lotu balonem

Zaręczyny w kołyszącym się na wietrze balonie są zarówno romantyczne, jak i oryginalne. Koniecznie trzeba wcześniej sprawdzić prognozę pogody oraz dowiedzieć się, czy wybranka nie cierpi na lęk wysokości. Na pokładzie przyda się szampan i kieliszki. Cena za godzinny lot to około 1500 złotych. Jeśli chcesz zapewnić ukochanej niezapomniane emocje, ale nie posiadasz takiej kwoty, możesz skorzystać z pożyczki online.

Oświadczyny w gazecie

Znacznie tańszym, ale równie nietypowym sposobem na zaręczyny jest opublikowanie ogłoszenia w gazecie. Warto je zacząć np. od zdania: „Aaaaabym mógł przez całe życie mieć u boku ukochaną osobę, zgódź się i powiedz tak!”. Później wystarczy „podsunąć” gazetę ukochanej i w odpowiedniej chwili wyciągnąć pierścionek. To doskonały sposób dla małomównych panów.

Zaręczyny w fotobudce

Oświadczyć można się w trakcie zupełnie spontanicznego wypadu na miasto – takie poczucie ma oczywiście tylko kobieta. Mężczyzna jest doskonale przygotowany do zrealizowania swojego planu. Należy zabrać ukochaną na spacer w takie miejsce, gdzie niedaleko znajduje się fotobudka. Później wystarczy zrobić sobie wspólne zdjęcia, a w trakcie wyjąć pierścionek zaręczynowy. Taki sposób pozwoli uwiecznić szczęśliwy moment na zdjęciach.

Pytanie na billboardzie

Najważniejsze pytanie można zadać, posługując się billboardem. Reklamę można wykupić u indywidualnej osoby lub firmy. Najważniejsze jest umieszczenie napisu w dobrej lokalizacji, np. przy drodze, którą ukochana codziennie pokonuje idąc do pracy. Można tak zaaranżować sytuację, żeby znajdować się wtedy obok wybranki lub sprawić, że zobaczy napis sama – przy wyborze drugiej opcji można spodziewać się, że oszołomiona kobieta zadzwoni do mężczyzny. Kiedy para się spotka, pozostaje wręczenie pierścionka.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design