Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Świat alkoholu
   ›  Zostań barmanem
   ›  Winnica 4 men
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plŚwiat AlkoholiŚwiat alkoholu
dd @ 2016-05-23 › 11:22:44Źródło: dd
 Ruszyła kolejna faza projektu The Venture!

Po eliminacjach lokalnych rozpoczyna się międzynarodowa walka o 1 milion dolarów. Zwycięzca polskiej edycji, firma Migam,
w ciągu najbliższych 5 tygodni będzie walczyć o podział puli 250 tysięcy dolarów. Decydujące będą głosy internautów!

Program The Venture powstał z myślą o wspieraniu młodych przedsiębiorców oraz startupów, które chcą osiągnąć sukces finansowy, rozwiązując jednocześnie problemy społeczne.

Do udziału w bieżącej edycji projektu zgłosiło się ponad 2 500 startupów z sześciu kontynentów, w tym po raz pierwszy z Polski. Każdy kraj wyłonił jednego finalistę, który bierze udział w walce o nagrodę główną – udział w puli o łącznej wartości miliona dolarów. Polskim reprezentantem jest Migam, który realizuje misję integracji społecznej i aktywizacji wykluczanej w codziennym życiu społeczności Głuchych. Migam jest twórcą narzędzi do edukacji i komunikacji między osobami głuchymi i słyszącymi m.in. aplikacji z dostępem do tłumaczy języka migowego poprzez połączenie wideo. Rozwój kompetencji i narzędzi Migam pomoże zmienić na lepsze życie 72 milionów Głuchych na świecie.

W tym tygodniu ruszył pierwszy etap finału, w którym do zdobycia jest 250 tysięcy dolarów - po 50 tysięcy dolarów na każdy tydzień. O tym, który z finałowych projektów zasługuje na wsparcie, decydują internauci z całego świata, oddając głos na swojego faworyta poprzez stronę www.theventure.com. Głosowanie trwa przez 5 tygodni od 9 maja. Po każdym tygodniu podliczane są głosy, uzyskane przez finalistów i pula z danego tygodnia dzielona jest proporcjonalnie na uczestników w zależności od liczby uzyskanych głosów. Po każdym tygodniu wyniki są resetowane i każdy może ponownie oddać swój głos.
Oznacza to że przez 5 tygodni każdy internauta może oddać 5 głosów na wybranego kandydata i przyczynić się do jego wygranej.

Gorąco zachęcam do udziału w głosowaniu i wspierania polskiego finalisty, Migam. Jest to projekt, który ma zastosowanie nie tylko w Polsce, ale może ułatwić życie ludziom na całym świecie i w pełni odpowiada na wyzwanie, jakie postawili przed konkursowiczami twórcy programu The Venture” – zachęca Philip Ainsworth, Członek Zarządu Wyborowa Pernod Ricard, jeden z Jurorów polskiej edycji the Venture.Więcej informacji na temat programu oraz globalnego finału, znajduje się na stronie www.theventure.com

Na Migam można oddać głos klikając poniższy link:
http://www.theventure.com/global/pl/finalists/migam

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design