Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatMęska rzecz
dd @ 2016-06-13 › 10:04:37Źródło: dd
 Co ludzie obstawiają u bukmacherów?
Mogłoby się wydawać, że zakłady bukmacherskie dotyczą głównie wydarzeń sportowych. Owszem, są one najpopularniejsze. Istnieją jednak zakłady w całkiem śmiesznych czy też mało popularnych zagadnieniach, np. imię pierwszego potomka królewskiej pary. Poniżej znajdują się najciekawsze, najpopularniejsze czy najdziwniejsze zakłady bukmacherskie, jakie znaleźliśmy w Sieci.

Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie

Jeżeli chodzi o najpopularniejsze zakłady bukmacherskie, to dotyczą one oczywiście sportu, w szczególności piłki nożnej. Szacuje się, że jest to ponad połowa wszystkich typowań. Nic dziwnego - każdy kraj ma swoje rozgrywki ligowe, a dochodzą jeszcze prestiżowe rozgrywki takie jak: Liga Mistrzów, Liga Europy, Igrzyska Olimpijskie, Puchary Świata i czempionaty poszczególnych kontynentów. Oprócz piłki nożnej, niezwykle popularne są te typy bukmacherskie dotyczące siatkówki, rugby i baseballa (szczególnie w Stanach Zjednoczonych), jazdy konnej (szczególnie Wielka Brytania), boksu, MMA czy hokeja. Najczęściej oferują je bukmacherzy stacjonarni czy internetowi, tacy jak Oddsring.

Okazjonalne zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie w wielu przypadkach są robione ze względu na jakieś ciekawe wydarzenie, np. wybór papieża. Można obstawić, który z kardynałów zostanie nowym zwierzchnikiem kościoła katolickiego. Takie zakłady są głównie przyjmowane we Włoszech i co ciekawe cieszą się dużą popularnością. To samo jest w przypadku wyborów prezydenckich., szczególnie w dużych krajach, takich jak Francja czy Stany Zjednoczone. W Polsce również obstawia się takie typy bukmacherskie, jednak stawki i wygrane są bardzo niskie. Innymi zakładami bukmacherskimi są narodziny dzieci par królewskich i typowanie imion, jakie zostaną im nadane. Szczególnie można było to zauważyć podczas pierwszego porodu Kate Middleton. Brytyjczycy ustawiali się w wielkich kolejkach, aby móc sprawdzić swoje szczęście. Popularność tego wydarzenia wynikała z faktu, że Anglicy bardzo kochają swoją parę królewską i wszystkie wydarzenia z nią związane są dużym świętem. Kolejnymi okazjonalnymi zakładami są te dotyczące wyboru Miss World. Obstawia się wtedy, z którego kraju będzie pochodzić najpiękniejsza kobieta świata. Na pewno nie zdziwi fakt, że cieszą się zainteresowaniem głównie panów.

Nie tylko zakłady bukmacherskie

Zakłady nie zawsze muszą się rozgrywać o pieniądze. Znajome pary często zakładają się o to… kto pierwszy urodzi chłopca. Nawet takie sławy jak Elton John i John Lennon próbowali swoje przewidywania sprawdzić dzięki zakładom. Nagrali wspólnie piosenkę „Whatever Gets You Thru the Night”, jednak poróżnili się o jej tempo. W efekcie założyli się o to, czy piosenka zostanie numerem jeden list przebojów. Wtedy to Lennon zaśpiewa wraz Eltonem Johnem na jednym koncercie podczas Święta Dziękczynienia. Piosenka oczywiście została wielkim hitem, a koncert przyciągnął tłumy fanów obydwu muzyków.

Można powiedzieć, że zawieranie zakładów jest stare jak świat. Nic dziwnego, że powstały przedsiębiorstwa zajmujące się profesjonalnie bukmacherką, takie jak Oddsring. Nuta rywalizacji, jaka się pojawia w momencie obstawienia zakłądu, napędza cały ten biznes. Należy jednak pamiętać, że to tylko dobra zabawa.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design