Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylSmakosz
dd @ 2016-06-14 › 10:09:52Źródło: dd
 "Mamy parę do działania!" - przyłącz się do Akcji Marwitalizacja!

Już 12 maja rusza druga odsłona akcji Marwitalizacja, podczas której Marwit mobilizuje i motywuje wszystkich do aktywności fizycznej na rzecz zdrowego stylu życia. Przez 6 intensywnych tygodni zachęcać będzie do podjęcia kolejnych wyzwań, zbliżających Cię do uzyskania wymarzonej sylwetki na lato! Do współpracy zaprosił profesjonalistów - pewną parę... z parą do działania!

Dwójka rewelacyjnych trenerów z pasją, pomoże Ci przejść przez kolejne etapy planu treningowego na drodze do osiągnięcia celu. O kim mowa? Poznaj ich! Agnieszka Szaniawska to prawdziwy wulkan energii! Uwielbia pracę z ludźmi, których zaraża optymizmem. Uważa, że wysiłek fizyczny może być też świetną zabawą, dlatego założyła klub fitness, w którym prowadzi zajęcia ćwicząc na trampolinach. Drugi trener, Dawid Woźniakowski to instruktor kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem. Perfekcjonista w każdym calu. Kiedyś sam walczył o zdrowie i sylwetkę, dziś wziął sobie na cel pomaganie innym zachować sprawność fizyczną. Oboje zarażając poczuciem humoru i chęcią do pracy, sprawią, że z wielkim zapałem wykonasz nawet najbardziej wymagające ćwiczenia. Wraz z nimi przekonaj się, czy masz parę do działania!

Co musisz zrobić? Podjąć wyzwanie! Co tydzień na stronie www.marwit.pl, na Fb Marwit i kanale YouTube pojawiać się będą filmy instruktażowe. Dla mężczyzn Aga przygotowała specjalny program T-shirt Challenge. Kobiety, które poprowadzi Dawid, korzystać będą z programu Bikini Challenge. Cotygodniowy film to wyzwanie na kolejne 7 dni. Ćwicz razem z Agą i Dawidem i pokonuj kolejne wyzwania planu treningowego. By poprawić efektywność swojej pracy zajrzyj na stronę Marwit i skorzystaj ze specjalnej diety, przygotowanej właśnie dla Ciebie! Możesz też dzielić się swoimi sukcesami z innymi na fanpage'u Marwit, gdzie czekać będzie na Ciebie mnóstwo atrakcji.

Przyłącz się do akcji Marwitalizacji, weź udział w konkursie i zbieraj nagrody! Wystarczy kupić 2 dowolne produkty Marwit i zgłosić się za pomocą formularza, wymyślając kreatywne wyzwanie. Na zwycięzców czekają wspaniałe gadżety sportowe. Wygraj nie tylko smukłą sylwetkę!

Aga i Dawid już rozgrzewają się do działania. Czekają tylko na Ciebie! Podejmij wyzwanie Marwitalizacji!


Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design