Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylSmakosz
dd @ 2016-06-14 › 10:11:16Źródło: dd
 AKCJA MARWITALIZACJA - Tydzień drugi. Dopiero się rozkręcamy!

Pierwszy tydzień Marwitalizacji już za nami! Agnieszka i Dawid napędzają wszystkich swoją parą do działania. Mamy nadzieję, że Ty również masz za sobą tygodniowy trening i pokłady motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań. Uwaga! Podnosimy poprzeczkę!

Jeśli podjęłaś wyzwanie Bikini Challenge to wykroki i ćwiczenia na brzuch opanowałaś już do perfekcji. Agnieszka to profesjonalistka, która rzetelnie przygotowała Cię do treningu, także efektów spodziewaj się już niebawem. Dawid wciąż dopinguje Cię do dalszej pracy i rzuca Ci wyzwanie! Co czeka Cię tym razem? Półprzysiad z podskokiem. Agnieszka pokaże Ci, jak go wykonać. Wejdź na stronę marwit.pl i obejrzyj film instruktażowy. Skorzystaj także z diety przygotowanej na ten tydzień.

Jeśli podjąłeś wyzwanie T-shirt Challenge z pewnością odczuwasz efekty swojej pracy w okolicach ramion, czy ud. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie! Do dobrze znanego już zestawu treningowego Agnieszka dokłada ćwiczenia na mięśnie brzucha. Wejdź na stronę marwit.pl i skorzystaj z porad Dawida. Możesz podpatrzeć jak poprawnie wykonać scyzoryki i plank. Znajdziesz tam także dietę na cały tydzień treningów.

Weź udział w konkursie, który Marwit przygotował specjalnie dla Ciebie. Pokaż nam jak wykonujesz swoje tygodniowe wyzwanie przesyłając do nas nagranie treningu. Na najlepszych czekają sportowe nagrody.

Nie możesz doczekać się lata? Zadbaj o siebie już teraz a sezon bikini będzie dla Ciebie okazją do pochwalenia się efektami swojej pracy! Smukła sylwetka i delikatne zarysowane mięśnie? Marzenie kobiet, które dostępne jest dla Ciebie od ręki. Muskularna sylwetka i okazałe bicepsy? Nic trudnego! Podejmij wyzwanie Marwitalizacji i przejdź z nami wszystkie wyzwania!

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design