Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylSmakosz
dd @ 2016-06-14 › 10:12:44Źródło: dd
 Marwitalizacja trwa - ćwicz z nami i wygrywaj nagrody!

Rozpoczynamy już trzeci tydzień Akcji Marwitalizacja a Agnieszka i Dawid nadal mają nieskończone pokłady pary do działania. Przypominamy też, że wciąż trwa konkurs, w którym wygrać możesz gadżety sportowe, które ułatwią Ci podejmowanie kolejnych wyzwań. Ćwicz z nami i zdobywaj nagrody!

W tym tygodniu kolejnym wyzwaniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn jest burpees. Wejdź na stronę www.marwit.pl i podejrzyj, jak z tym ćwiczeniem poradzili sobie Agnieszka i Dawid. Pamiętaj, że cały czas wykonujesz trening z poprzednich tygodni, a burpees to tylko nowy, dodatkowy element. Możesz rywalizować z partnerką lub partnerem, które z Was zrobi więcej powtórzeń w ciągu 60 sekund. To dopiero zdrowa rywalizacja! Dla większego efektu, koniecznie skorzystaj z naszej diety.

Weź udział z konkursach. Co tydzień możesz wysłać krótki film, na którym zaprezentujesz jak radzisz sobie z kolejnym wyzwaniem. Do wygrania wspaniałe nagrody: skakanki, hantle, maty, piłki i taśmy fitness, oraz krążki magnetyczne i ekspandery. Kup dwa dowolne produkty z asortymentu Marwit i wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej. Wymyśl swoje własne wyzwanie, a najciekawsze propozycje nagrodzimy. Dodatkowo do rozdania mamy T-shirty Akcji Marwitalizacja. Nagroda główna, to trampoliny do ćwiczeń, które poleca sama Agnieszka i plan treningowy i dietetyczny przygotowany przez Dawida. Jest o co walczyć!

Daj sobie szansę nie tylko na wspaniałą sylwetkę tego lata, ale też na zdobycie nagród, które pomogą Ci ją utrzymać przez cały rok!

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design