Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Męski sport
   ›  Wyzwania
   ›  Trener 4 men
   ›  Fitness
   ›  Dieta i odżywianie
   ›  Tata z klasą
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plZdrowie i SportTrener 4 men
dd @ 2016-06-29 › 12:07:54Źródło: dd
 Wspólne bieganie uratuje wasz związek!
Coraz więcej osób wybiera sport, jako wspólne spędzanie czasu. Wypady do siłowni z kumplami to już przeżytek – jogging z partnerką to jest dziś na topie.

Wspólne begonia niesie za sobą wiele korzyści, ale może także uratować wasz związek. Coraz szybszy tryb życia zawodowego, nadgodziny i w efekcie brak czasu sprawiają, że narasta w nas stres. Sport jak nigdy przeżywa prawdziwy renesans. Biegaczy można spotkać o każdej porze w każdym zakątku miasta. Prawdziwy bum przeżywają także zawody w tym maratony.Jak jednak wynika z najnowszych badań amerykańskich naukowców, regularne bieganie negatywnie wpływa na nasz związek – dlaczego? Odpowiedź jest prosta, z biegiem czasu każdy biegacz stawia sobie, coraz wyższe cele. Z trzech treningów tygodniowo po 3 kilometry, nagle robi się 5 treningów i to na znacznie dłuższych dystansach: bo mam zawody, ba za miesiąc biegnę maraton itd.

Partnerki, coraz rzadziej nas widują, nie dość, że pracujesz do późna to jeszcze po pracy biegasz. W weekend zamiast wspólnie “coś porobić” ty znowu parę godzin biegasz – bo akurat tylko w weekend masz na to czas.

Tu przychodzi bardzo prosta rada – czas zacząć biegać razem. Wspólne uprawianie sportu wyzwala endorfiny, motywuje i zwyczajnie sprawa wam więcej radości. Nawet jeśli twój trening jest przez to mniej intensywny i nie realizujesz w pełni swoich celów to wiedz, że z najnowszych badań wynika, iż wspólne uprawianie sportu poprawia - nie pogarsza formę.

W grę wchodzi oczywiście nasza psychika, człowiek, który biega ze spokojną głową, nie wymykający się domu, gdy żona nie widzi jest zwyczajnie bardziej skupiony, zrelaksowany a to przekłada się na wyższą formę pomimo pozornie mniejszego wysiłku niż podczas indywidualnego treningu.Jak więc zacząć wspólne bieganie? – od tego, co kobiety lubią najbardziej czyli wspólnych zakupów. Już teraz wybierzcie się do profesjonalnego sklepu dla biegaczy i razem wybierzcie nowe stroje i buty do biegania. Te ostatnie są najważniejsze, jeśli wasza wspólna przygoda ma trwać dłużej nic dwie soboty wybierzcie sprzęt dedykowany profesjonalistą ale także uwielbiany przez amatorów.

Ja, jako biegacz i to taki, który biega wspólnie z żoną polecam kolekcje butów Hoka! Zupełnie objechany design i rewelacyjne właściwości pozwolą wam na dłużej cieszyć wspólnymi treningami.
Do zobaczenia na trasie.


Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design