Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Świat alkoholu
   ›  Zostań barmanem
   ›  Winnica 4 men
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plŚwiat AlkoholiŚwiat alkoholu
dd @ 2016-06-29 › 12:35:13Źródło: dd
 Odkryj włoski styl życia

Niezaprzeczalny urok włoskich krajobrazów sprawia, że wizyty w kraju Leonarda da Vinci napawają optymizmem i nadzieją. Włoski optymizm i witalność sprawiają, że nabieramy energii i chęci do życia, a wokół siebie dostrzegamy więcej pozytywów niż negatywów. Warto pamiętać, że Italia to nie tylko piękno natury, ale również przebogate dziedzictwo historyczne oraz kulturalne, w tym kulinarne. Kuchnia włoska należy do najpopularniejszych na świecie – jest kolebką wielu uznanych dań oraz napitków, w tym sławnego Prosecco.

Orzeźwiający smak Mionetto idealnie komponuje się z truskawkami. Zwłaszcza jeśli przed nami rozpościera się pejzaż Wenecji. To bowiem włoski temperament powoduje, że widzimy wokół siebie wyłącznie pozytywne emocje. Oprócz niewątpliwych uroków pejzaży włoskich, trzeba podkreślić, że Italia to przede wszystkim kolebka stylu i elegancji. Połączona zazwyczaj z rozmachem włoskiego malarstwa, bogatej historii i kultury, a także obyczajowości Włoskiej. Tylko we Włoszech spotkamy się z radosnym okrzykiem: DOLCE VITA, podkreślającym, że Włosi kochają wszystko, co piękne i frywolne.

Włoskie wino wytrawne z regionu Treviso jest wytwarzane nieprzerwanie od 1887 roku. Klasyczne białe, musujące wino z Włoch, z regionu Veneto typu prosecco produkowane jest metodą Charmat. Wino łagodne i eleganckie. Charakteryzuje je wyjątkowa świeżość oraz subtelna owocowa nuta z delikatnym aromatem kwiatów akacji. Usta rześkie z dużą ilością świeżych kwiatów i dojrzałych jasnych owoców. Przyjemny mus i długa owocowa końcówka.

Mionetto Prosecco najlepiej komponuje się z owocami cytrusowymi oraz świeżymi truskawkami. Idealnie pasuje do lekkich drinków i jako zwieńczenie słodkiego deseru. Jest wyszukanym dodatkiem do tortów a la Pavlova. Butelka o kobiecych kształtach przewiązana dumną szarfą, jak eleganckim szalem, jest produktem charakterystycznym i łatwo rozpoznawalnym na półce sklepowej.

125 lat historii

W samym sercu regionu Prosecco od 125 lat Mionetto w Valdobbiadene współtworzy historię wina Prosecco. Od czasu powstania winnicy w 1887 roku, zawsze była ona uważana za nowoczesną i innowacyjną ze względu na umiejętność do przewidywania współczesnych trendów. Pasja, tradycja i doskonałość są fundamentem wartości winnicy i marki Mionetto, która szczyci się unikalnym, niepowtarzalnym stylem.

Cena: ok. 24 zł

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design