Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Super samochody
   ›  Kultowe samochody
   ›  Motocykle
   ›  Tuning
   ›  Bezpieczeństwo
   ›  Formuła 1
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMotoryzacjaSuper samochody
dd @ 2016-07-01 › 12:30:21Źródło: dd
 Jak kupić auto terenowe, by długo służyło?

Zakup auta terenowego to poważna decyzja. Najczęściej jest ona podyktowana chęcią poprawy komfortu jazdy w różnych warunkach, wynika z zamiłowania do tego typu aut lub też jest koniecznością – szczególnie dla osób, które mieszkają lub pracują na naprawdę wymagającym terenie. Auta terenowe są coraz popularniejsze, zatem dziś poszukamy odpowiedzi na pytanie: Jak kupić auto terenowe, by być zadowolonym?

Jak wybrać auto terenowe?

Kupując auto terenowe musimy po pierwsze zadać sobie pytanie, do czego to auto będzie służyło? – Jest to o tyle ważne, że pozwala precyzyjnie określić potrzeby danego kierowcy. A te, jak wiadomo, bywają różne. Innego samochodu potrzebuje ktoś, kto porusza się tylko po mieście i ewentualnie po utwardzonych drogach poza miastem, a jeszcze inne ktoś, kto lubi off-road lub musi poruszać się w specyficznym terenie – np. pracownicy służb mundurowych czy ratowniczych. Mamy przecież auta terenowe rekreacyjne, klasyczne czy też użytkowe. Pod uwagę wzięte tutaj zostały potrzeby użytkowników. – mówi doradca z firmy
overlimit.com, która zajmuje się dopasowywaniem aut terenowych idealnie do potrzeb kierowców, dzięki pakietom różnego typu modyfikacji.

Auto terenowe dla amatora, auto terenowe dla profesjonalisty…

Zależnie od potrzeb i możliwości wybieramy konkretny model dla siebie. – Pamiętajmy jednak, że we wspomnianym podziale auta klasyczne to te, które są uniwersalne, sprawdzające się na co dzień, auta użytkowe na pewno zadowolą miłośników off-roadu, natomiast rekreacyjne odznaczają się dosyć ubogim wyposażeniem i zapewniają komfort tylko w określonym terenie. – dodaje specjalista z overlimit.com. Zatem chcąc poruszać się po bezdrożach, musimy kupić auto, które jest do tego przystosowane lub też takie, które można przystosować do takiej jazdy. – Zajmujemy się głównie modelami 4x4 Dacii Duster, które zależnie od potrzeb modyfikujemy i przystosowujemy do określonych warunków. Montujemy w nich określone osłony, wyciągarkę czy też zwiększamy prześwit. Wszystko po to, by poprawić ich możliwości terenowe.

Zakup auta terenowego jest poważną decyzją. Warto jednak wiedzieć, że wybrane auto można dopasować idealnie do swoich potrzeb – by odpowiadało naszym nawet jasno sprecyzowanym wymaganiom.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design