Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylStyle i trendy
dd @ 2016-07-07 › 11:18:02Źródło: dd
 Legenda powraca

Solidna stalowa koperta Timex Waterbury i skórzany pasek od Red Wing czyli tradycja w podwójnym wydaniu
Warszawa, czerwiec 2016 – Timex prezentuje kolekcję zegarków Waterbury Red Wing – efekt współpracy dwóch legendarnych amerykańskich marek – Timex i Red Wing, które od ponad 100 lat zapewniają swoim klientom produkty najwyższej jakości.
DZIEDZICTWO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Początki firmy Timex sięgają roku 1854. Założona na wschodnim wybrzeżu USA, w miejscowości Waterbury, w stanie Connecticut, stała się synonimem innowacji, ponadczasowości i minimalistycznego podejścia do designu.

Red Wing, firma powstała w 1905 roku w Minnesocie na północnym-wschodzie Stanów Zjednoczonych, specjalizuje się w tworzeniu wytrzymałych, skórzanych butów. Marce zaufała m.in. armia USA, gdyż to właśnie Red Wing wyposażył w obuwie amerykańskich żołnierzy biorących udział w pierwszej i drugiej wojnie światowej.

W 2016 roku te dwie legendarne marki zjednoczyły siły tworząc kolekcję zainspirowaną swoim dziedzictwem i doświadczeniem. Na linię Waterbury Red Wing składają się z trzy modele: dedykowany mężczyznom z tarczą o średnicy 42mm i chronografem, uniwersalny z tarczą o średnicy 40 mm i zaprojektowany dla kobiecych nadgarstków najmniejszy model z datownikiem (38 mmm).

NIEZAWODNA KLASYKA – MARIAŻ W STYLU VINTAGE

Zegarki charakteryzuje tarcza w tradycyjnym okrągłym kształcie ze stali nierdzewnej oraz unikatowe sygnowanie napisem Waterbury - nawiązujące do historii marki oraz estetyki lat 80 ubiegłego stulecia. Modele wyposażono w datownik a jeden z nich w funkcję 4-godzinnego chronografu. Każdy z czasomierzy odznacza się wodoszczelnością w klasie 50W oraz podświetleniem tarczy INDIGLO®. Wszystko modele posiadają kasztanowe, ręcznie robione paski z naturalnej skóry z pieczęcią Red Wings umieszczoną od wewnętrznej strony.Ceny zegarków (od lewej): TW2P84300 – 499PLN, TW2P84000 – 379PLN, TW2P84600 – 349PLN.
Więcej inspiracji na stronie: http://www.timex.pl/
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design