Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
czwartek, 17 styczeń 2019                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatMęska rzecz
dd @ 2016-09-02 › 13:46:04Źródło: dd
 Nowy serwis na rynku informacji sportowej
Interesujesz się piłką nożną. Lubisz czytać informacje z nią związane, plotki transferowe, potwierdzone transakcje, zapowiedzi spotkań czy ich podsumowanie. Uwielbiasz śledzić relacje tekstowe lub oglądać mecz na żywo - czy to przed telewizorem, czy też na żywo na stadionie. Brakuje jednak czegoś, co byłoby kapitalnym uzupełnieniem twoich piłkarskich zainteresowań, czegoś, co dałoby możliwość do śledzenia statystyk, zestawień.Z pomocą przychodzi nowy polski start-up publikujący statystyki piłkarskie. Strona oferuje kompleksowe statystyki, które oparte są na królowej nauk, matematyce. Oparte na obliczeniach dane wskazują wiele istotnych rzeczy, które odbiorca może wykorzystać, poszerzając swoje zainteresowania oraz wiedzę. Możemy zarówno dowiedzieć się wszystkiego o klubach z całego świata, jak i piłkarzach w nich występujących. Dla przykładu - szukamy informacji o tegorocznych dokonaniach Leo Messiego.

To tylko część tego, co oferuje nam serwis. Jeśli chcemy zobaczyć, jak Argentyńczyk spisuje się w poszczególnych spotkaniach i co wnosi do zespołu, wystarczy, że wybierzemy odpowiednią infografikę.

Portal to także zapowiedzi spotkań w szerokim tego słowa znaczeniu. Oprócz wyników osiąganych przez dane drużyny w ostatnich meczach, ich dyspozycji, a także zawodników, którzy mają na nie największy wpływ, znajdziemy również pozycje w tabeli, jaką zajmują rywale, a nawet informacje o obiekcie, na którym przyjdzie im rozgrywać mecz. Coś dla siebie znajdą także zapaleni typerzy. Obliczenia uwzględniające wszelkie kwestie, mogące wpłynąć na rezultat meczu, pozwalają przewidzieć, co nas w danym spotkaniu czeka, a z tego chętnie korzystają grający u bukmachera.

Innowacyjność oraz uniwersalność - to cechy, które opisują portal najtrafniej. To wszystko przedstawione w przejrzysty sposób, co pozwala odczytać dane nawet mniej zgłębionym w temacie.

W stronę uwierzyli już choćby takie osobistości jak Robert Lewandowski czy Cezary Kucharski, którzy zainwestowali w nią swoje fundusze. To w obecnych czasach chyba najlepsza reklama.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design