Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
środa, 12 grudzień 2018                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylStyle i trendy
dd @ 2016-09-05 › 10:50:09Źródło: dd
 Zegarek na szlak i do biura

Pracujesz i podróżujesz? Timex stworzył zegarek dla Ciebie!

Warszawa, lipiec 2016 – mariaż elegancji oraz klasyki outdoorowego stylu – Timex prezentuje męską kolekcję zegarków na szlak i do biura – Expedition® Scout Chrono. Cztery solidne outdoorowe modele z funkcją chronografu wpasują się w gust każdego użytkownika spragnionego przygód.
MINIMALIZM W STYLU OUTDOOR, NIE TYLKO W GÓRACH

Kolekcja modeli Expedition® Scout Chrono łączy klasyczny – wygodny i wytrzymały styl outdoor z minimalistycznym, uniwersalnym designem. Zegarki zaprojektowano tak, by przetrwały wyprawy w najdalsze zakątki świata, a jednocześnie wpasowały się w biznesowy dress code. Zarówno metalowa, matowa koperta o średnicy 42 mm, jak i pasek z naturalnej skóry, oferują posiadaczowi komfort oraz długotrwałość. Czytelna tarcza z arabskim indeksem cyfrowym znakomicie odzwierciedla minimalistyczny design. Expedition® Scout Chrono inspirowany tym trendem, charakteryzuje się uniwersalnością i prostotą wyglądu.

Z BIURA PROSTO W WIR PRZYGODY!Zegarki Expedition® Scout Chrono wzbogacono o wiele funkcji przydatnych „w terenie”. Wśród nich znalazł się timer, który odmierza czas do 30 minut i operuje z dokładnością do 1/20 sekundy. Chronograf bywa pomocny przy dokładnym planowaniu tempa marszu w górach. Dodatkowo, wodoszczelność w klasie 100WR pozwala na nurkowanie z zegarkiem nawet do 100 metrów. Przydatna, szczególnie podczas zwiedzania jaskiń czy nocnych wypraw, jest funkcja podświetlenia tarczy INDIGLO® z funkcją Night-Mode®, która umożliwia korzystanie z czasomierza w warunkach utrudnionej widoczności.Ceny zegarków: 479 PLN.

Zegarki z kolekcji dostępne są na stronie http://www.timex.pl/

Zapraszamy również do obejrzenia filmu o kolekcji Timex Expedition® Scout Chrono:Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design