Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
środa, 12 grudzień 2018                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatRozerwij się!
dd @ 2016-09-07 › 09:37:09Źródło: dd
 Mężczyźni, którzy wolą młodsze partnerki

Po przekroczeniu zwykle 40. roku życia u mężczyzn może uaktywnić się tzw. kryzys wieku średniego. W efekcie wielu dojrzałych panów zaczyna realizować swoje marzenia z młodości, aby samemu poczuć się po prostu młodziej. Kryzys ten może objawiać się między innymi zamiłowaniem do młodszych partnerek i żon. Czy taki kompleks dotyczy jednego z największych polskich showmanów i dziennikarzy?

Szybkie samochody i młode kobiety

Kuba Wojewódzki jest obecny w polskim show biznesie od ponad dekady i nadal pozostaje postacią kontrowersyjną, cenioną za swój cięty język, inteligencję, erudycję i oczytanie. Wojewódzki nie ukrywa, że jego pasją są szybkie samochody i młode kobiety. Miał już wiele partnerek życiowych, z którymi był widywany. Choć sam ma już ponad 50 lat, nie ma oporów przed tym, aby spotykać się z dziewczynami, które spokojnie mogłyby być jego córkami.

Pierwszą znaną, dużo młodszą partnerką Kuby Wojewódzkiego przez 4 lata była aktorka, Anna Mucha. Spotykał się on również z piosenkarką Natalią Lesz, aktorką Olgą Bołądź, czy z modelką Katarzyną Sowińską.

Magazyn "Party" donosi, że w 2013 roku, po niemalże roku związku, Kuba Wojewódzki poprosił swoją partnerkę, modelkę Renatę Kaczoruk, która w 2016 roku skończyła 30 lat, aby zamieszkała z nim na stałe. Showman ma jak widać poważne plany wobec modelki i być może stanie się ona tą jedyną, z którą będzie chciał założyć rodzinę.

Nie tylko Kuba Wojewódzki lubi młodsze partnerki

Przypadek Kuby Wojewódzkiego nie jest jedyny w polskim show biznesie. Nie brakuje w nim par, w których partner jest znacznie starszy od partnerki. Podobnie jak Wojewódzki, Cezary Pazura lubi młodsze kobiety, choć nie miał ich aż tylu, jak jego kolega z telewizji. Ożenił się natomiast z Edytą Zając - obecnie Edytą Pazura, a różnica wieku pomiędzy nimi wynosi 26 lat. Poznali się w Warsie, w pociągu i zakochali w sobie. Mają dwójkę dzieci.

Reżyser Mariusz Treliński od dosyć dawna spotyka się z młodszą o 19 lat tancerką, Edytą Herbuś. Jeszcze większa różnica wieku występuje pomiędzy aktorem i kabareciarzem, Robertem Rozmusem, a jego ukochaną - 26 lat. Żona innego aktora, Krzysztofa Kowalewskiego, Agnieszka Suchora jest od niego młodsza o 31 lat. Na ich tle żona Andrzeja Grabowskiego wydaje się jego rówieśniczką, a ma o 18 lat mniej. Znany polityk Ryszard Kalisz znakomicie wpisuje się w poczet mężczyzn, którzy lubują się w młodszych partnerkach. Matką jego drugiego dziecka jest Dominika Lis, młodsza od niego o 29 lat.

Szokiem dla opinii publicznej i całego świata show biznesu było małżeństwo znakomitego aktora, Andrzeja Łapickiego z młodszą o 60 lat Kamilą Łapicką. Małżeństwo zostało zawarte w 2009 roku i wzbudziło sensację. Jedni oburzali się, inni wyrażali zachwyt nad miłością, która nie zna granic wieku. Legendarny aktor, amant polskiego kina sam mówił, że wszyscy do końca życia będą mu zazdrościć młodej żony.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design