Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylStyle i trendy
dd @ 2016-10-07 › 15:10:04Źródło: dd
 Wrangler Born Ready!

3. października, 2016 - Każdy wie, że codzienne dojeżdżanie do pracy jest męczarnią, która raczej zawęża horyzonty, niż je poszerza. Badania pokazują, że im więcej czasu mu poświęcamy, tym bardziej jesteśmy nieszczęśliwi. Przeciętnie spędzamy około 6,5 godziny tygodniowo na przemieszczanie się z domu do pracy i z powrotem, tracąc w ten sposób rok życia. Gdyby jednak mieć na sobie odpowiednie ubranie i spojrzeć na tę kwestię z innej perspektywy, droga z punktu A do punktu B mogłaby stać się początkiem przygody, która otwiera oczy na nieodkryte dotąd części miasta.

Takie właśnie przesłanie przyświeca nowej kampanii reklamowej zatytułowanej „Wild Way Home”, promującej kolekcję Wrangler na sezon jesień-zima 2016. Alternatywna, nieznana droga przez miasto – oto, na co kierują w kampanii naszą uwagę uznani miejscy wspinacze, James Kingston i Magdalena Sieczkarek, a wtórują im słowa poezji Harry Baker’a, zwycięzcy brytyjskiego konkursu Poetry Slam: „Jest jeszcze inna droga, inna niż ta z punktu A do B… Istnieje dzika droga”. Słowa poety to nie tylko metafora i zachęta do pozytywnego spojrzenia na świat, to dosłowny komunikat. „Podoba mi się pomysł wkraczania na nieznane tereny, chodzenia drogą, na której czeka coś nowego lub skoku nad przepaścią, nie wiedząc, gdzie wyląduję. Dlatego właśnie pociąga mnie pomysł powrotu do domu dziką, nieznaną drogą”, mówi Kingston.Dzięki połączeniu legendarnego amerykańskiego stylu z zaawansowanymi technologicznie materiałami jak Coolmax®1 i Extra Stretch w kolekcji męskiej oraz innowacyjnymi fasonami Jogging Jeans i jegginsów z denimu dzianinowego (knitted denim) w damskiej części kolekcji, jesienne propozycje Wrangler po raz kolejny potwierdzają filozofię Born Ready™. Ubrania mają surowy charakter, ciekawe detale i idealnie współgrają z ciałem, nie ograniczając komfortu ruchu.

„Koncept Wild Way Home w pełni odzwierciedla ducha przygody drzemiącego w marce i jej klientach. Chcemy przesłać światu pozytywny komunikat - każdy dzień jest w twoich rękach, więc skończ z rutyną i daj się zaskoczyć! Chcielibyśmy zachęcić ludzi do wykorzystywania każdej chwili – małe, niepozorne skrawki dnia mogą być źródłem szczęścia”, dodaje Rino Castiglione,
prezes Wrangler EMEA. Oczywiście, skoki pomiędzy wysokimi budynkami nie są dla każdego, ale jak zademonstrowali wspinacze, James i Magdalena, zejście z utartego szlaku, by odkryć ukryte uroki miejskiego krajobrazu, jest o wiele łatwiejsze, gdy masz na sobie ubrania z kolekcji Wrangler Active Ready2.

1 Coolmax® jest zastrzeżonym znakiem firmowym firmy Invista
2 Active Ready jest linią odzieży inspirowaną ubraniami sportowymi zapoczątkowaną w sezonie wiosna-lato 2016. Opiera się na wygodnym, oddychającym denimie, który zapewnia nie tylko stylowy wygląd, ale również dużą swobodę ruchu. Kolekcja Active Ready zawiera między innymi Jogging Jeans oraz lekkie dżinsy wykonane z tkanin Coolmax® i Xtra Stretch. W myśl filozofii Born Ready™, kolekcja Active Ready daje noszącym wolność i zapewnia wygodę zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design