Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
środa, 12 grudzień 2018                                                
 
   ›  Świat alkoholu
   ›  Zostań barmanem
   ›  Winnica 4 men
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plŚwiat AlkoholiŚwiat alkoholu
dd @ 2016-10-21 › 14:02:09Źródło: dd
 Mateusz Kusznierewicz wspiera nowatorskie startupy Mistrz olimpijski Ambasadorem polskiej edycji Chivas The Venture!

Mateusz Kusznierewicz, złoty medalista igrzysk olimpijskich w Atlancie oraz wielokrotny mistrz świata i Europy w żeglarstwie, został ambasadorem oraz jurorem programu Chivas The Venture – globalnej akcji dla przedsiębiorców i startupów, której celem jest kreowanie zmian pozytywnych społecznie. Przez najbliższe miesiące sportowiec będzie zachęcał do udziału w inicjatywie, w której pula nagród wynosi milion dolarów. Aby wziąć udział w projekcie Chivas The Venture, wystarczy zgłosić swój pomysł na biznes, który oprócz zarabiania pieniędzy, pomoże zmienić świat na lepsze.

Problemy i wyzwania startupów Mateusz Kusznierewicz zna od podszewki, gdyż kilka lat temu uruchomił własny biznes ZOOM.ME – innowacyjną, cyfrową ramkę do zdjęć, a obecnie jest kojarzony z Eventory, jednym z najciekawszych projektów startupowych w Polsce.

W Polsce i na świecie powstaje wiele innowacyjnych startupów mających pozytywny wpływ na społeczeństwo, jednak tylko nieliczne uzyskują wsparcie finansowe i merytoryczne, na jakie zasługują. Z własnego doświadczenia wiem, jak trudno jest młodym przedsiębiorcom na tym wymagającym rynku. Dlatego też nie zastanawiałem się nawet chwili, kiedy otrzymałem propozycję zostania ambasadorem Chivas The Venture w Polsce. Wierzę, że uda nam się wyłowić najbardziej innowacyjne startupy w Polsce, z których najlepszy otrzyma spore wsparcie merytoryczne oraz szansę, by zaprezentować swój pomysł w globalnym finale i stanąć do walki o milion dolarów – powiedział Mateusz Kusznierewicz.

Chivas The Venture to pierwszy tego typu program wspierający ideę szlachetnego biznesu w Polsce i na świecie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 grudnia 2016 roku. Wyniki polskiej edycji zostaną ogłoszone 26 stycznia 2017 roku, a finaliści projektu otrzymają możliwość uczestniczenia w specjalnie przygotowanym dla nich cyklu warsztatów mentorskich, przygotowanym przez najlepszych polskich ekspertów z dziedziny biznesu. Dodatkowo zwycięzca będzie miał możliwość zaprezentowania swojego pomysłu na arenie międzynarodowej w globalnym etapie Chivas The Venture, w którym łączna suma nagród wynosi milion dolarów.

Oprócz Mateusza Kusznierewicza w jury polskiej edycji Chivas The Venture zasiadają Philip Ainsworth – Członek Zarządu i Dyrektor Marketingu Wyborowa Pernod Ricard, Marian Owerko – współzałożyciel spółki oraz Wiceprezes Zarządu Polskiej Rady Biznesu, a także Agnieszka Oleszczuk-Widawska – jedna z najbardziej opiniotwórczych osób wspierających środowisko startupowe w Polsce.

Pierwsza edycja Chivas Regal The Venture w Polsce okazała się sporym sukcesem. Zgłoszenia do udziału w projekcie otrzymaliśmy od ponad 100 młodych, ambitnych przedsiębiorców, spośród których wielu zaprezentowało prawdziwie innowacyjne pomysły. MIGAM, zwycięzca pierwszej edycji Chivas The Venture w Polsce, ostatecznie dotarł aż do ostatniego etapu globalnego finału. Wierzymy że w tym roku do konkursu przystąpią równie nowatorskie pomysły, które – dzięki naszemu wsparciu merytorycznemu i finansowemu – będą mogły zaprezentować swój potencjał na rynku międzynarodowym– powiedział Arkadiusz Dobosz, manager kategorii whisky w Wyborowa Pernod Ricard, dystrybutora marki Chivas Regal w Polsce.

Więcej informacji na temat programu Chivas The Venture oraz warunków udziału znajduje się na https://www.theventure.com/

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design