Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
środa, 12 grudzień 2018                                                
 
   ›  Consigliere
   ›  Rozwój osobisty
   ›  Kreowanie wizerunku
   ›  E- Biznes
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plSkazany na SukcesRozwój osobisty
dd @ 2016-10-21 › 15:07:07Źródło: dd
 Czy jesteś kolejnym członkiem zespołu Top Eleven?

Twórcy Top Eleven podzielili się swoim doświadczeniem w projektowaniu I tworzeniu gier z gośćmi Game Industry Conference, zapraszając wszystkich utalentowanych game designerów do zespołu Nordeus

Poznań, 21 października 2016, Game Industry Conference - Firma Nordeus, twórcy Top Eleven, najpopularniejszej na świecie internetowej gry sportowej, uczestniczą w tegorocznym Game Industry Conference. Podczas wykładu goście mieli możliwość dowiedzieć się, w jaki sposób Nordeus ulepsza i doprowadza do perfekcji user experience w grach mobilnych. Rozmawiali również z polskimi twórcami gier o sztuce designu i estetyce w grach. Przez cały czas trwania konferencji, do 23 października, Nordeus czeka na kandydatów szukających nowych wyzwań w branży gier.

Ciągle poszukując największych talentów branży, Nordeus proponuje polskim designerom gier możliwość dołączenia do grup tworzących Top Eleven oraz nowy, nieogłoszony jeszcze projekt. Podczas trzech dni konferencji, Nordeus będzie aktywnie poszukiwał nowych członków zespołu, w szczególności na kilka ekscytujących stanowisk, w tym: Game Designer Top 11, Senior Data Scientist , oraz Technical Art Director.,Podczas dzisiejszych warsztatów – „Game Design Power Hour with Nordeus”, prowadzonych w strefie kariery GIC, Mladen Markovic, game designer w Nordeus, zaprezentował kilka trików, wykorzystywanych przez Nordeus w ich najbardziej popularnej grze – Top Eleven, w którą grają ludzie w niemal każdym państwie na całym świecie. Wcześniej, podczas prelekcji “Designing User Experience For Millions Worldwide”, Mladen Marckovic razem z Ivanem Gosicem, Projektantem UI/UX w Nordeus, omówili to, co każdy designer powinien robić każdego dnia, kluczowe element designu oraz jak projektować dla ludzi, nie dla siebie.
„Projektowanie tzw. User Experience gry osiągającej sukces to tak naprawdę tworzenie doskonałych doświadczeń dla użytkownika, kluczowy jest tu intuicyjny gameplay, naturalny i bezproblemowy dla gracza. Chodzi o zbudowanie modelu, który prowadzi ich do gry jak najszybciej i z tak małą liczbą ‘tarć’, jak to możliwe. To są właśnie kulisy, problem i rozwiązania, które stosowaliśmy przy ostatnio wprowadzanych funkcjach Top Eleven” – powiedział Markovic.

Dzięki zaangażowaniu tego utalentowanego zespołu, gra liczy sobie obecnie ponad 150 milionów zarejestrowanych użytkowników z całego świata.

Nordeus, z siedzibą w Belgradzie oraz biurami w Dublinie i Londynie, zatrudnia obecnie 160 zdolnych ludzi z całego świata. Firma stawia na najlepszych, najbardziej utalentowanych ludzi z każdej dziedziny (Art, Development, Data Science, Game Design, Marketing itp.). Niedawno, na stanowisko Head of Art, do Nordeusa dołączył Daryl Clewlow, wcześniej piastujący to samo stanowisko w studio Natural Motion z Londynu. Daryl zajmuje się developmentem od strony kreatywnej i buduje zespół tworzący projekty graficzne w Nordeus.

„Dołączyłem do firmy aby wesprzeć budowę zespołu kreatywnego w Nordeus tak, byśmy razem zwiększyli jakość gier. Umiejętności związane ze sztuką są coraz bardziej ważne, gracze oczekują tego samego poziomu skomplikowania na wszystkich platformach. Dla profesjonalistów z branży kreatywnej to wspaniały czas, granice są ciągle przesuwane i właśnie to robimy w Nordeus. Cieszę się, że mogłem dołączyć do firmy, która już osiągnęła sukces a jest przecież dopiero na początku swojej drogi – to jeden z aspektów, który odróżnia ją od innych” – powiedział Daryl Clewlow.

Oprócz nowych gier, tworzonych w studiach w Belgradzie i Londynie, Daryl pracuje nad wyborem nowych członków zespołu kreatywnego w firmie Nordeus, szukającej największych talentów do wszystkich swoich działów. Obecnie możliwe jest aplikowanie bezpośrednio podczas Game Industry Conference lub przez stronę internetową.

Nordeus poszukuje w szczególności:

Game Designer Top 11
Senior Data Scientist
Technical Art DirectorAutor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design