Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
środa, 12 grudzień 2018                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatMęskie zabawki
dd @ 2016-10-24 › 12:52:44Źródło: dd
 Audio Video Show 2016: Sennheiser na Stadionie Narodowym

Audio Video Show jest największym wydarzeniem branży audio w Polsce. W tym roku wystawa ma swoją jubileuszową, dwudziestą edycję. Zawsze ma miejsce w kilku znanych warszawskich hotelach w centrum miasta, a część wystawy odbywa się na Stadionie Narodowym. Tam właśnie wystawi się Sennheiser z gwiazdą imprezy, słuchawkami HE 1.

Audiofile z Warszawy, Polski i całego świata znają doskonale poprzednie edycje Audio Video Show. W 2015 roku wśród licznych niecodziennych produktów mogli między innymi posłuchać legendarnych słuchawek z 1991 roku, Sennheiser Orpheus. Wówczas było już wiadomo, że Sennheiser powróci z następcą tej słynnej konstrukcji. I w marcu 2016 roku miała miejsce oficjalna polska premiera słuchawek elektrostatycznych HE 1, które tradycję Orpheusa przenoszą na zupełnie nowy poziom. Podczas Audio Video Show 2016 właśnie HE 1 będzie gwiazdą wśród słuchawek.

Reprodukcja dźwięków, które są tak naturalne, jak jest to tylko możliwe: wraz z nowym systemem słuchawkowym HE 1 firma Sennheiser przybliżyła się do tego ideału bardziej, niż ktokolwiek wcześniej. Serce wzmacniacza to osiem lamp elektronowych, które pracują w klasie określanej jako Cool Class A. Prąd znamionowy kierowany do słuchawek wynosi zaledwie około 5 woltów, co jest niespotykane w słuchawkach elektrostatycznych. Sygnał z materiałem muzycznym jest symetrycznie przesyłany do wzmacniacza wysokich napięć, zintegrowanego w słuchawkach, i wzmacniany dopiero w tym miejscu. Takie rozwiązanie gwarantuje ekstremalnie wysoką wierność charakterystyki impulsowej. System HE 1 wykorzystuje osiem referencyjnych konwerterów cyfrowo-analogowych ESS SABRE ES9018, które pracują z rozdzielczością 32 bit i częstotliwością próbkowania aż 384 kHz lub też z sygnałami DSD z częstotliwością 2,8 MHz oraz 5,6 MHz w przypadku symetrycznych sygnałów analogowych. Układy elektroniczne systemu mają w pełni symetryczną konstrukcję. W rezultacie dźwięk jest reprodukowany niemal bez zniekształceń: dla częstotliwości 1 kHz i przy ciśnieniu akustycznym wynoszącym 100 decybeli, całkowite zniekształcenia harmoniczne systemu wynoszą zaledwie 0,01%. Podczas Audio Video Show będzie można skorzystać z kilkuminutowej sesji odsłuchowej systemu HE 1. Wraz ze słuchawkami pracować będzie audiofilskiej klasy odtwarzacz i DAC marki Accuphase, dzięki uprzejmości jej polskiego dystrybutora, firmy Nautilus.

Oczywiście to niejedyne gwiazdy, które będą obecne w sali Sennheisera na Audio Video Show. Niewątpliwym zainteresowaniem będą się cieszyć także inne modele słuchawek Sennheisera: audiofilskie HD 800 S, HD 800 i HD 700, kultowe otwarte HD 650 i HD 600, zamknięte HD 630VB oraz cała linia MOMENTUM. Ponadto grać będą audiofilskie wzmacniacze słuchawkowe HDVD 800. Ale to nie wszystko. W tym roku na stanowisku Sennheisera obecne będą także wszystkie najważniejsze linie słuchawek konsumenckich, takich jak nowe serie HD 500, HD 400 oraz HD 200 czy linia URBANITE.

AUDIO VIDEO SHOW 2016
4-6 listopada 2016
Stadion Narodowy, Warszawa
Sala nr 141
Informacje i bilety: audioshow.pl

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design