Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Świat alkoholu
   ›  Zostań barmanem
   ›  Winnica 4 men
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plŚwiat AlkoholiŚwiat alkoholu
dd @ 2016-11-08 › 14:37:28Źródło: dd
 Babunia zaprasza na prawdziwe wina owocowe

Nowość: Wino Babuni – owocowe wino bez dodatków sztucznych barwników i aromatów od producenta Nalewki Babuni
Polska to europejska, a nawet światowa potęga w produkcji owoców. Spożywane i wykorzystywane do różnego rodzaju przetworów na setki sposobów, tylko w minimalnym stopniu stanowią bazę do produkcji wina. A szkoda, bo dobre wina robione z owoców smakują wyśmienicie, a na naszym rynku wysokiej jakości wina owocowe do tej pory dostępne były w bardzo ograniczonym zakresie. Warto to zmienić.

Nie każdy wie, że tradycja wytwarzania win owocowych w Polsce sięga XIII w., a podstawowe zasady ich wyrobu do dziś niewiele się zmieniły. Warto podkreślić, że technologia wyrobu win owocowych zasadniczo nie różni się od technologii wyrobu win gronowych, co czyni je równie szlachetnymi i wartymi uwagi. W wielu krajach Europy i poza nią, wina produkowane z owoców to bardzo ceniony i lubiany rodzaj wina, co sprawia, że znajdują one swoje poczesne miejsce wśród alkoholi świata. Czas najwyższy, aby wina wytwarzane z owoców zostały odkryte i należycie docenione również przez konsumentów w naszym kraju.

Marka Nalewka Babuni, która od lat cieszy się dużym zaufaniem konsumentów, poszerzyła swoją ofertę o nowy produkt - Wino Babuni. Jest to odpowiedź na trendy rynkowe, gdzie w ostatnim czasie konsumenci poszukują nie tylko typowych win gronowych, ale coraz częściej są zainteresowani tradycyjnymi winami owocowymi. Wino Babuni jest dostępne w 3 wariantach: słodko-kwaskowatych wiśni, wybornych słodkich truskawek oraz dojrzewających w słońcu aromatycznych gruszek.

Kuszące nowości są wytwarzane zgodnie z zasadami produkcji win owocowych: po przeprowadzeniu fermentacji alkoholowej przeprowadzanej przy użyciu szlachetnych drożdży winnych wino, klaruje się, poddaje leżakowaniu i butelkowaniu.

Wysoka jakość Nalewki Babuni oraz potwierdzony przez konsumentów wyjątkowy smak sprawiły, że stała się ona jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii w Polsce. Takie też jest Wino Babuni – wysokiej jakości, stworzone w oparciu o dary natury, ujmujące smakiem dojrzałych owoców.

Wina Babuni są pełne babcinej czułości i jej przywiązania do tego, co w domowych przepisach najlepsze: dokładności w zachowaniu odpowiednich proporcji, cierpliwości w przygotowaniu i składników – naturalnych, pełnych smaku owoców. Nic dziwnego, że uwielbiają je przede wszystkim Panie, które zamiast mocniejszych alkoholi wybierają trunek lekki, słodki, delikatny.

Dokładność w zachowaniu proporcji oraz cierpliwość w przygotowaniu i doborze składników sprawiają, że Wino Babuni to trunek wyjątkowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników prawdziwych win owocowych. Warto podkreślić, że Wino Babuni nie zawiera dodatku sztucznych barwników i aromatów.

Wino Babuni to produkt najwyższej jakości, który powinien skosztować każdy znawca win deserowych.

Wiśniowe Wino Babuni

Lekki, delikatny i słodki trunek z delikatną kwaskowatą nutą, który pozwala cieszyć się smakiem słodkich wiśni przez cały rok. Wino Babuni ma tyle zalet, że nie sposób je wszystkie tak od razu poznać i docenić. Dlatego warto delektować się powoli.

Truskawkowe Wino Babuni
Delikatny trunek o słodkim, przyjemnym zapachu i smaku dojrzałych truskawek. Wyśmienity smak pachnących owoców dzięki procesowi naturalnej fermentacji.

Gruszkowe Wino Babuni
Charakteryzuje się subtelnym aromatem i pełnym smakiem dojrzałych w słońcu soczystych gruszek. Wytwarzane w procesie naturalnej fermentacji soków owocowych.

Wino Babuni oferowane jest w charakterystycznej karafkowej butelce 750ml, zamkniętej okrągłym, drewnianym korkiem. Całość dopełnia oryginalna, pleciona wstążka, która nadaje butelce jeszcze więcej uroku i elegancji.

Dostępne smaki: Wino Babuni Truskawka, Wiśnia oraz Gruszka.

Cena: 22 -25 zł za butelkę 0,75 L

Zapraszamy na http://ogrodsmakowbabuni.pl/

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design