Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Consigliere
   ›  Rozwój osobisty
   ›  Kreowanie wizerunku
   ›  E- Biznes
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plSkazany na SukcesConsigliere
dd @ 2016-11-18 › 11:31:03Źródło: dd
 Co zrobić gdy brakuje Ci pieniędzy na pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny to początek nowej, wspólnej drogi; to jednocześnie poważne zobowiązanie ze strony obojga partnerów. Narzeczeństwo jest przez wiele osób uważane za najwspanialszy okres w każdym związku; to także dobry moment na uzgodnienie dalszych planów związanych ze wspólnym życiem. Zanim jednak to wszystko będzie możliwe, zakochaną parę czeka wyjątkowa chwila, która na pewno zapadnie w pamięci obojga – mowa oczywiście o oświadczynach. Co jednak, jeśli przyszły pan młody chce już oświadczyć się swojej wybrance i tym samym rozpocząć planowanie wspólnego życia, ale nie posiada odpowiednich środków na… zaręczynowy pierścionek?

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że po przyjętych oświadczynach przyszły pan młody ofiaruje swojej narzeczonej pierścionek zaręczynowy – na znak miłości i wspólnych planów małżeńskich. Przyszłe mężatki z zachwytem przyjmują podarunek od swojego ukochanego, a pierścionek staje się symbolem czytelnym dla wszystkich osób dookoła. Zakup pierścionka zaręczynowego nie jest łatwym zadaniem – nie tylko ze względu na szeroką ofertę sklepów jubilerskich. Przeszkodą może być także cena. Co zrobić w momencie, gdy brakuje odpowiedniej ilości środków na zakup pierścionka?

Odpowiedni moment

W życiu dwojga partnerów – najczęściej po kilku latach związku – nadchodzi wreszcie moment, w którym oboje myślą o prawdziwej stabilizacji. Pojawiają się pierwsze nieśmiałe marzenia o własnym, wspólnym mieszkaniu, coraz częściej para rozmawia o tym, jak dalej będzie wyglądać ich życie razem. Jeśli obie strony pragną wspólnej przyszłości, a ich decyzja jest przemyślana, jest to niewątpliwie odpowiedni moment na oświadczyny. Mężczyzna, który zdecyduje się poprosić swoją ukochaną o rękę, powinien zadbać o to, by ta chwila była naprawdę wyjątkowa – dzięki temu oboje zapamiętają ją na długo.

Nieodłącznym elementem oświadczyn jest oczywiście pierścionek zaręczynowy. Nie musi to być biżuteria z najwyższej półki cenowej –
pierścionek ma być po prostu symbolem miłości i wspólnych planów. Mężczyźni powinni jednak pamiętać o tym, by w miarę możliwości kupić pierścionek, który wpasuje się w gust przyszłej panny młodej.
Pożyczka online na pierścionek zaręczynowy? Jak najbardziej!

Niektórzy mężczyźni odkładają decyzję o oświadczynach. Dzieje się tak z różnych względów; w części przypadków chodzi o brak pieniędzy na zakup pierścionka zaręczynowego. Niestety – okazuje się, że czasem decyzja o późniejszych oświadczynach może być fatalna w skutkach, zwłaszcza, jeśli para już od dłuższego czasu planowała wspólną stabilizację; jedną z konsekwencji mogą być częste nieporozumienia między partnerami. Z tego względu panowie mogą rozważyć inne rozwiązanie, czyli po prostu pożyczkę pozabankową.
Jakie są plusy tego rozwiązania? Po pierwsze, mężczyzna nie musi zwlekać z zadaniem swej wybrance najważniejszego pytania. Po drugie – przyszły pan młody może wybrać pożyczkę ratalną, a spłatę rozłożyć na wygodne raty.

Gdzie najlepiej pożyczać?

Przed zaciągnięciem zobowiązania finansowego, jakim jest pożyczka, najlepiej dokładnie zapoznać się z ofertą różnych firm. Na co zwrócić szczególną uwagę? Po pierwsze, warto sprawdzić, czy zasady udzielania pożyczek i spłaty zobowiązania są dla nas jasne i przejrzyste; jeśli nie, możemy czuć się lekko zaniepokojeni. Możemy spróbować wyjaśnić ewentualne niejasności z konsultantem, ale w przypadku, gdy taka rozmowa nadal nie rozwiała naszych wątpliwości, lepiej skorzystać z innej oferty. Osoby, które chcą sprawdzić, jak wygląda przykładowa oferta firm pożyczkowych mogą odwiedzić stronę www.Wonga.com


Wonga.com oferuje zainteresowanym dwa rodzaje pożyczek – krótkoterminową i ratalną. W przypadku krótkoterminowej nowy Klient może uzyskać do 1500 zł na okres 60 dni. Z kolei w ramach pożyczki ratalnej może otrzymać do 3000 zł. Maksymalny okres spłaty pożyczki ratalnej wynosi 12 miesięcy.

Wnioskowanie o pożyczkę w wonga.com nie jest skomplikowane – wystarczy, że zainteresowana osoba wypełni formularz umieszczony na stronie firmy.Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design