Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Świat alkoholu
   ›  Zostań barmanem
   ›  Winnica 4 men
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plŚwiat AlkoholiŚwiat alkoholu
dd @ 2017-01-13 › 12:50:16Źródło: dd
 W poszukiwaniu smaku idealnego

Można pić dowolne piwo. Można też szukać tego doskonałego. Jeśli czujesz się smakoszem, jeśli perspektywa poznawania nowych nut smakowych brzmi dla Ciebie zachęcająco – zainteresuj się browarami regionalnymi. Wiele z nich jest w stanie dostarczyć całkiem nowych wrażeń smakowych.

Piwo z Pomorza – przypływ dobrego smaku

Świetnym przykładem jak wiele potrafią zaproponować regionalni piwowarzy jest Browar Amber. Nie jest to zwyczajne miejsce, w którym powstaje piwo. Przeciwnie, cały proces jego warzenia urasta tutaj do rangi Sztuki przez duże „Sz”.

Browarnicy, którzy tu pracują, pilnują praktycznie każdego etapu, włącznie z procesem opracowania receptury. Wymyślają nowe smaki, testują receptury. Kosztują. Gdy już uzyskają odpowiednie nasycenie goryczki i nową, nieznaną wcześniej nutę smakową.

Receptura to dopiero początek drogi. Browar Amber zbiera składniki najlepszej jakości, selekcjonuje je i wybiera. Gdy już uda się zebrać wszystko, co jest niezbędne, następuje starannie kontrolowany proces warzenia.

Nieważne, czy będzie to piwo jasne, czy ciemne. Słodkie, gorzkie, bądź z dodatkiem soków. Zawsze wszystko jest kontrolowane – tak, by na końcu uzyskać piwo z duszą. Niepowtarzalne jak Piwo Żywe, pachnące latem jak Amber Czarny Bez, czy wyraziste jak legendarny Koźlak. Liczy się to, byś wiedział co pijesz. By uzyskany napój definiował na nowo, co jest dobrym piwem.

Liczy się wybór

Browar Amber jak do tej pory stworzył serię różnych, naprawdę oryginalnych linii piw. Co jednak istotne, nie traktuje ich oddzielnie. W końcu każdy prawdziwy smakosz co jakiś czas musi spróbować czegoś nowego. Dlatego też nawet gdy masz swój ulubiony smak, warto byś co jakiś czas sięgnął po inną propozycję browaru Amber.

Czy próbowałeś już piwa pszenicznego z browaru Amber – pod nazwą Pszeniczniak? Warto, gdyż jest to niemała odmiana i jeden z najlepszych polskich pszeniczniaków. Interesujące wydaje się również piwo Amber APA (American Pale Ale), które w niestandardowy sposób łączy smak Ale z nutami żywicznymi i cytrusowymi charakterystycznymi dla odmian chmieli amerykańskich takich jak Cascade czy Chinook. Rzecz idealna na zimowe wieczory, gdy marzysz właśnie o piwie wśród tropików. Warto zajrzeć na stronę www.browar-amber.pl i sprawdzić co aktualnie powstaje w kraftowej serii Po Godzinach browaru Amber.Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design