Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
środa, 12 grudzień 2018                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylSmakosz
dd @ 2017-01-30 › 14:33:50Źródło: dd
 Davidoff: edycja limitowana kawy dla wymagających więcej

Arabika z najlepszych upraw, staranne mieszanie ziaren, wyszukane wzornictwo opakowań – nowa kawa od Davidoff, Creation Superieure Horizon, to podróż do Wschodniej Afryki i Brazylii, dzięki której będzie można odkryć nowy horyzont smaku.

Czy wiecie, że sam proces palenia pozwala rozwinąć ponad 800 niuansów aromatycznych zawartych w kawie? Doskonale wiedzą o tym sommelierzy firmy Davidoff, którzy przygotowują kompozycję ziaren Arabiki pochodzących z najlepszych upraw świata.

Tradycją jest, że mistrzowie sporządzania najlepszych mieszanek kaw Davidoff raz do roku prezentują specjalną edycję limitowaną, dostępną w sprzedaży tylko przez określony czas. W tym roku to Creation Superieure Horizon – kawa, która pozwala odkryć nowy horyzont smaku, mieszanka wyłącznie ziaren kawy Arabika, które dojrzewają w specjalnych, najbardziej ekskluzywnych regionach upraw. Tegoroczna edycja limitowana powstała z palonych ziaren pochodzących z Afryki Wschodniej oraz Brazylii.

W opracowaniu takiej mieszanki liczy się każdy szczegół – trzeba opanować sztukę perfekcyjnego palenia kawy, która polega na dopasowaniu temperatury i czasu palenia do danego rodzaju ziarna. Wszystkie gatunki ziaren są palone oddzielnie, dopiero później sommelierzy zajmą się tworzeniem niepowtarzalnej mieszanki.

W ten sposób powstają: charakter, niepowtarzalny smak, tajemnica aromatu. W przypadku edycji limitowanej Creation Superieure Horizon otrzymamy dwie wersje: kawę rozpuszczalną – w metalowej puszce w złotym kolorze oraz jako kawa mielona: w eleganckim, składanym opakowaniu. To świetny pomysł na prezent.

Kawa Creation Superieure Horizon, tak samo jak pozostałe kawy Davidoff, powstała w zgodzie z motto Zino Davidoffa: „Cenić wysoką jakość to cenić smak życia”. To prawdziwy majstersztyk sztuki przyrządzania kawy – jej smak z pewnością docenią zarówno miłośnicy małej czarnej o poranku, jak i wytrawni smakosze kawy.

Sugerowana cena detaliczna kawy to:
Kawa mielona: 26 zł
Kawa rozpuszczalna: 31 zł

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design