Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Męski sport
   ›  Wyzwania
   ›  Trener 4 men
   ›  Fitness
   ›  Dieta i odżywianie
   ›  Tata z klasą
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plZdrowie i SportTata z klasą
dd @ 2017-02-03 › 15:33:54Źródło: dd
 O czym należy pamiętać przygotowując dziecko na samodzielny wyjazd zimowy?

Sezon narciarski w pełni. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na rodzinny wypad w góry często wysyłamy dzieci na zimowiska i obozy narciarskie, aby mogły aktywnie odpocząć od szkoły ze swoimi przyjaciółmi. Pamiętajmy jednak, aby przed datą ich wyjazdu poświęcić trochę czasu i przygotować listę spraw, o których nie powinno się zapomnieć wysyłając dzieci na samodzielną wyprawę. Nie zapomnij również o spisaniu rzeczy, które nasze dziecko powinno zabrać ze sobą na wyjazd. Eksperci SkyCash przygotowali listę rzeczy, o których rodzic powinien pamiętać.

1. Ciepłe ubrania


Koniecznie należy zrobić przegląd odzieży narciarskiej - takiej jak kurtka czy ocieplane -spodnie , którą masz zamiar spakować swojemu dziecku. Warto sprawdzić czy jej rozmiar jest nadal odpowiedni. Nie zapomnij spakować lub przypomnieć o zabraniu bielizny termicznej, ciepłych bluz, swetrów, dużej ilość skarpet, zapasowej kurtki, stroju sportowego, pidżamy, czapki, szalika, rękawiczek, ciepłych i nieprzemakalnych butów, bluzek z krótkim i długim rękawem i kilku par długich spodni. Dziecko na stoku powinno być widoczne, więc warto wyposażyć je w opaski odblaskowe – które zwiększą czujność oraz uwagę pozostałych narciarzy.


2. Ważne dokumenty


Jeśli planujesz wyjazd swojego dziecka za granicę koniecznie sprawdź ważność jego dokumentów, tym samym nie narazisz go na niepotrzebny stres. Przed wyjazdem dokładnie sprawdź czy zostały spakowane – najważniejsze z nich to aktualna legitymacja szkolna oraz paszport lub dowód osobisty w zależności od tego do jakiego kraju posyłamy dziecko na ferie.


3. Sprzęt narciarski


Jeśli planujesz, aby twoje dziecko wybrało się na wyjazd sportowy ze swoim sprzętem narciarskim koniecznie sprawdź, czy z niego nie wyrosło. Dokładnie przymierz buty narciarskie, sprawdź długości nart, a także snowboardu. Jeśli po jego weryfikacji okaże się, że sprzęt nadal jest dostosowany do wzrostu naszego dziecka, wybierz się z nim do specjalistycznego punktu, w którym eksperci naostrzą sprzęt, nasmarują spody, uzupełnią ubytki, a także sprawdzą poprawność działania wiązań.


4. Kieszonkowe


Każde dziecko przed wyjazdem powinno zostać wyposażone przez rodziców w kieszonkowe, które będzie mogło przeznaczyć na drobne przyjemności. Jeśli jednak okaże się, że wręczyliśmy zbyt małą kwotę nie martwmy się – w każdej chwili możemy przelać dziecku dowolną sumę na telefon np. poprzez aplikację SkyCash. Dzięki niej pieniądze dotrą natychmiast do wskazanego przez nas odbiorcy. Przed wyjazdem warto zainstalować dziecku taką aplikację, przesłać kontrolny przelew i pokazać jak aplikacja jest łatwa w obsłudze. Gdy zabraknie dziecku kieszonkowego, będzie mogło w każdym bankomacie Euronetu bez karty, za pomocą telefonu wypłacić gotówkę.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design