Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
środa, 12 grudzień 2018                                                
 
   ›  Consigliere
   ›  Rozwój osobisty
   ›  Kreowanie wizerunku
   ›  E- Biznes
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plSkazany na SukcesConsigliere
dd @ 2017-02-17 › 17:38:15Źródło: dd
 SkyCash ułatwi ci pracę

Częste wyjazdy do klientów, praca pod presją czasu, późne powroty do domu. Jeśli jesteś przedstawicielem handlowym, kurierem albo masz inny zawód, który sprawia, że dużo podróżujesz autem, narzędziem, które ułatwi ci wykonywanie codziennych obowiązków może okazać się SkyCash – bezpłatna aplikacja mobilna. Dzięki niej bez wychodzenia z samochodu zapłacisz za parkowanie w płatnej strefie.

JAK TO DZIAŁA?


Aby to zrobić, wystarczy założyć konto na stronie www.skycash.com i pobrać aplikację na smartfona. Potem wejść w zakładkę mobiParking, wpisać numer dowodu rejestracyjnego (który zostanie zapamiętany na przyszłość, abyśmy nie musieli powtarzać tej czynności przy każdym parkowaniu) i wybrać jedną z trzech opcji: „na czas”, „za kwotę” lub „start-stop”. Ta ostatnia cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, bo nie muszą przewidywać, jak długo zajmie im załatwienie danej sprawy. Wysiadając z samochodu, wciskają „start”, co rozpoczyna naliczanie opłaty za parkowanie, a po powrocie do auta je zatrzymują przyciskiem „stop”. Korzystając z tej opcji, można oszczędzić nie tylko czas (brak konieczności szukania parkomatu, drobnych itp.), ale też pieniądze, bo płacimy tylko za faktyczny czas postoju pojazdu.

ZASILANIE KONTA

Abyśmy mogli zapłacić za parkowanie, środki muszą znajdować się na koncie aplikacji. Można je tu bardzo prosto przelać z rachunku bankowego za pomocą szybkich płatności, zwykłego przelewu bądź z karty np. korzystając ze strony: http://www.skycash.com/mojskycash/#/box-2. Kiedy konto SkyCash jest zasilone, w lewym górnym rogu aplikacji pojawia się dostępna kwota. Musimy mieć tylko tyle, ile potrzebujemy na opłacenie parkowania. Żadna minimalna kwota nie jest wymagana.

BEZ KWITÓWJeśli z biletów za parkowanie rozliczamy się z pracodawcą, korzystając ze SkyCash nadal możemy to robić, ale jeszcze bardziej efektywnie. Nie trzeba gromadzić papierowych dowodów uiszczenia opłaty w parkomacie, by potem wszystkie kwity przedstawić szefowi. Aby otrzymać dokument, który posłuży nam do rozliczenia się z pracodawcą, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta SkyCash z prośbą o przygotowanie raportu parkowań. Trafi on bezpośrednio na naszą skrzynkę e-mail.

Jednak jeszcze prostszym rozwiązaniem może być SkyCash dla Firm, czyli specjalne konto dla przedsiębiorców, pod które „możemy „podpiąć” kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt pojazdów, co znacznie upraszcza procedury rozliczeń i kontroli wydatków firmy na opłaty parkingowe. Więcej informacji na ten temat na stronie www.skycashdlafirm.com. mobiParking działa w ponad 50 miastach w całej Polsce.

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design