Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatMęska rzecz
dd @ 2017-02-22 › 12:11:19Źródło: dd
 Te aplikacje przydadzą się każdemu mężczyźnie

Ułatwiają życie, są proste w obsłudze, atrakcyjne graficznie i systematycznie udoskonalane – to kryteria, które w głównej mierze decydują o tym, czy chcemy korzystać z aplikacji. Poniżej przedstawiamy kilka, które mogą się przydać każdemu aktywnemu mężczyźnie. Pomagają w codziennej pracy, dostarczają rozrywki, pozwalają być a formie, a także… oszczędzają czas i nerwy.

Listonic


Pozwala na szybkie tworzenie list zakupów i zarządzanie nimi. Nie trzeba zapisywać każdego z produktów, bo aplikacja rejestruje również polecenia głosowe. Można także zsynchronizować różne listy, co pozwala na stworzenie jednej wspólnej dla całej rodziny. Wówczas osoba, której przypadnie zrobienie zakupów, dokładnie wie, co musi kupić. Bez dzwonienia, SMS-owania, zgadywania.

Sofascore

Dzięki niej można na żywo śledzić mecze w różnych dyscyplinach sportowych, m.in. takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka czy sporty motorowe. Dodatkowo wszystkie turnieje z Polski: Ekstraklasa, I i II liga, Puchar Polski, CLJ, PLK, PLKK, PlusLiga Siatkarzy, Orlen Liga Siatkowski, Ekstraliga, Superliga, Liga Mistrzów, Liga Europy.

Bodyweight Fitness Free

To również coś dla amatorów sportu. Aplikacja oferuje zestawy ćwiczeń na wszystkie partie mięśni, zilustrowane filmikami pokazującymi, jak poprawnie je wykonywać. Włączony przy każdym wideo zegar wylicza, ile czasu pozostało do zakończenia danej serii. Aplikacja może być doskonałą motywacją dla zaczynających treningi, ale także dla tych, którzy chcą je urozmaicić albo poprawić technikę wykonywanych ćwiczeń.

Tiny Scanner

Smartfony przyzwyczaiły nas, że możemy zrobić zdjęcie w każdej chwili i przesłać je mailem, MMS-em, komunikatorem czy opublikować na portalu społecznościowym. Czasem jednak zdarza się, że szybko musimy zeskanować dokumenty i wysłać jako plik PDF. Wtedy może się przydać aplikacja Tiny Scanner, która pozwala skanować zdjęcia, rachunki, paragony, notatki itp. Kilka plików można scalić w jeden.

Shazam

To najpopularniejsza aplikacja do rozpoznawania muzyki. Wystarczy zbliżyć smartfona do źródła dźwięku i włączyć rozpoznawanie, a po chwili dowiemy się, jaki to utwór. Shazam podaje również nazwisko artysty i tytuł albumu, z którego pochodzi kawałek, krótką charakterystykę danego gatunku muzyki, najpopularniejsze utwory wykonawcy i informację o jego zbliżających się koncertach.

SkyCash

Ta aplikacja mocno ułatwia życie w mieście. Jeśli podróżujesz autem, w kilka sekund zapłacisz za parkowanie w płatnej strefie – bez wysiadania z auta, szukania drobnych i parkomatu. W przypadku, gdy poruszasz się komunikacją miejską, przez aplikację kupisz bilety na autobus czy tramwaj. Obie funkcjonalności dostępne są w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. SkyCash to także wiele innych rozwiązań w jednym miejscu. Za pomocą tej aplikacji kupisz również bilety PKP i do kina, uregulujesz rachunki, wypłacisz pieniądze z bankomatu bez użycia karty czy zorganizujesz ubezpieczenie na wyjazd.

Wszystkie przedstawione wyżej aplikacje są bezpłatne.

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design