Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatMęskie zabawki
dd @ 2017-02-24 › 17:31:14Źródło: dd
 Czym jest ostre koło?

Ostre koło to typ roweru bez wolnobiegu. Są to rowery, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Jest to o tyle dziwne, że nie są to nowe produkty, a już od wielu lat dostępne na światowych rynkach jednoślady. W rowerach tych zastosowany jest najprostszy z możliwych systemów, który wykorzystywany był przy tworzeniu pierwszych rowerów.

Trzeba jednak pamiętać, że ostre koło wymaga większego zaangażowania od rowerzysty niż tradycyjny rower. Nie pozwala on przestać pedałować. W związku z tym, potrzebna jest naprawdę bardzo dobra kondycja, aby można było się na takim rowerze poruszać. Trzeba również posiąść odpowiednie umiejętności panowania nad rowerem, co nie dla wszystkich jest takie proste. Trzeba przyzwyczaić się przede wszystkim do bardzo szybkiego tempa jazdy. Na pewno nie jest to rower, z którego można będzie korzystać podczas niedzielnych, wolnych przejażdżek po trasach rowerowych. Na pewno do takich celów ten rower się nie nadaje.

Rower dla firm kurierskich

Posiadając taki rower, można będzie na nim rozwijać bardzo duże prędkości. Pozwala on w krótkim czasie szybko dotrzeć do miejsca docelowego. Często nawet szybciej niż samochodem, gdy całe miasto jest zakorkowane. Wiele firm kurierskich właśnie takie rowery kupuje dla swoich pracowników. Kurierzy mogą dzięki temu dowozić przesyłki na czas. Nie muszą stać w korkach. Mogą bardzo szybko przemieścić się z jednego punktu do drugiego. Tym bardziej, że poruszają się na tak szybkim rowerze.

Rower dla rozrywki

Rowery tego typu wykorzystywane są również w grze bike pool. Można zatem je nabyć również dla rozrywki. Jest to rowerowa odmiana arystokratycznej gry konnej. Jednak, zdecydowanie w wersji rowerowej jest znacznie trudniejsza. Wymaga od rowerzysty właściwej równowagi oraz znakomitej umiejętności panowania nad kierownicą. Na pewno posiadając taki rower można będzie właściwie rozwijać się podczas tej gry. Można będzie bez trudu szybko dotrzeć do bramki przeciwnika i zdobyć punkt dla swojej drużyny. Warto zatem zainwestować w taki rower, jeżeli interesuje nas ten typ rozrywki.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design