Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatMęska rzecz
dd @ 2017-03-13 › 11:11:19Źródło: dd
 Jula inspiruje na wiosnę nowym „Katalogiem wiosennym 2017”

Od 8 marca w szwedzkich multimarketach Jula można odebrać nowy, bezpłatny „Katalog wiosenny 2017”. Na 140 stronach znajduje się inspirująca oferta sezonowa Jula w zakresie planowania i urządzania ogrodu, dbania o auto oraz wypoczynku, wiele nowości w Zawsze Niskich Cenach. W katalogu można znaleźć również wiosenne porady ekspertów przydatne w domu i w plenerze. Katalog wyróżnia nowa szata graficzna, pełna nie tylko zdjęć produktów, ale także inspirujących aranżacji. Katalog dostępny jest aż do wyczerpania zapasów, a oferta Zawsze Niskich Cen obowiązuje do 17.05.2017.

Jula nakręca do działania wraz z wiosennym katalogiem, w którym każdy zainteresowany znajdzie szwedzkie inspiracje, a także porady i produkty, dzięki którym pielęgnacja ogrodu, dbanie o auto czy wędkowanie i jazda na rowerze staną się jeszcze przyjemniejsze.
Nowy „Katalog wiosenny 2017” jest odpowiedzią na potrzeby naszych polskich Klientów. Chcemy, aby w nadchodzącym sezonie katalog inspirował i nakręcał do aktywności kompleksową ofertą wiosenną, poradami ekspertów oraz nową szatą graficzną – mówi Tomasz Wienke, Country Manager Jula Polska. – Nasi klienci często przeglądają ofertę w internecie, zanim dokonają zakupu. Z tego względu przygotowaliśmy również aplikację mobilną, pozwalającą na przejrzenie pełnego asortymentu sklepów Jula przed wizytą w multimarkecie.

Unikalny miks produktów Jula do aktywności w domu i w ogrodzie, a w nim szeroka oferta nowości w Zawsze Niskich Cenach sprawi, że każdy zainteresowany wybierze coś dla siebie. Od zestawu narzędzi do pielęgnacji ogródka, poprzez funkcjonalne meble ogrodowe, rowery i akcesoria, produkty do pielęgnacji samochodu i motocykla, narzędzia, aż po zestaw do wędkowania muchowego wraz z przynętami na pstrąga tęczowego. Również szata graficzna „Katalogu wiosennego 2017” ma stanowić inspirację do działania.

Najnowszy, odświeżony, wiosenny katalog Jula można odebrać we wszystkich 12 multimarketach w Polsce od 8 marca 2017.
Więcej informacji o produktach Jula na http://www.jula.pl/


Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design