Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
środa, 12 grudzień 2018                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatRozerwij się!
dd @ 2017-04-07 › 17:42:14Źródło: dd
 Odkryj podwójną naturę sławnych Polek - nowy talk show w internecie

W serwisie YouTube pojawiły się pierwsze odcinki nowego internetowego talk-show – „Moje Dwie Natury”. Prowadzącą program jest Anna Gacek, prezenterka Programu Trzeciego Polskiego Radia, a gośćmi najpopularniejsze Polki. Widzowie odkrywają dwa, odmienne oblicza znanych celebrytek, piosenkarek, sportsmenek, aktorek i blogerek.

Pierwszy odcinek nowego talk-show online „Moje Dwie Natury” pojawił się w serwisie YouTube w połowie lutego. Gościem programu była piosenkarka i autorka tekstów Katarzyna Nosowska.Jaką wokalistką jest naprawdę? Jaki był jej pierwszy grzech? Co najdziwniejszego przytrafiło się jej na scenie? Widzowie wspólnie z Anną Gacek, prowadzącą, mogli odkryć dwie natury i największe tajemnice jednej z największych gwiazd polskiego rocka.

W kolejnych odcinkach Anna Gacek rozmawiała z Zuzanną Borucką („Banshee”), znaną blogerką, której kanał na YT obserwuje już ponad milion widzów; Karoliną Kowalkiewicz, zawodniczką mieszanych sztuk walki, pierwszą mistrzynią KSW i pretendentką do pasa UFC – największej federacji MMA na świecie; oraz Marią Sadowską, piosenkarką jazzową, jurorką popularnego talent show, reżyserką filmowa.Każdy z odcinków podzielony jest na dwie części: białą i czarną, które różnią się od siebie tematycznie i odkrywają podwójną naturę bohaterki każdego odcinka.

Każda osobowość ma jasną i czarną stronę, które różnią się od siebie tak, jak różni się kawa z mlekiem od mocnej czarnej. Sztuką jest łączenie najlepszych cech obu tych stron, tak aby powstała najlepsza mieszanka.
Po serii pytań prowadzącej zadawane są również pytania od internautów. Gościem kolejnego odcinka będzie Anna Skura, znana blogerka modowa.

Pomysłodawcą programu jest firma Tchibo, wszystkie dotychczasowe wywiady można obejrzeć na stronie www.mojedwienatury.pl oraz na kanale YouTube Tchibo Polska.

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design