Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Style i trendy
   ›  Porady i wskazówki
   ›  Smakosz
   ›  Moda
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plModa i StylStyle i trendy
dd @ 2017-05-29 › 19:06:32Źródło: dd
 DAVOSA APNEA DIVER AUTOMATIC

Model ten został zaprojektowany przez Nika Lindera - wielokrotnego zdobywcę rekordu świata w swobodnym nurkowaniu (na wstrzymanym oddechu). Zdobył on również rekord świata za najdłuższy podwodny pocałunek - Nik doskonale wie w jaki sposób skutecznie wstrzymywać oddech, w różnych warunkach. To człowiek, który poświęcił wiele lat swojego życia na nurkowanie bez sprzętu. W tej dziedzinie jest niekwestionowanym ekspertem.Jest on również jednym z ambasadorów marki Davosa oraz projektantem modelu Davosa APNEA DIVER AUTOMATIC.Davosa APNEA to zegarek z wodoszczelnością do 200m, wyposażony w obrotowy pierścień z wkładką ceramiczną. Na pierścieniu, w fazie pokazanej na kolorze niebieskim, to pięć sekund, w których trenujący nabiera powietrze w płuca, kolor biały, to następne 15 sekund pokazujące wstrzymaniu oddechu, kolor czerwony, to 10 sekund na wypuszczenie powietrza. Cykl się powtarza. Ten pierścień pozwala na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń w oddychaniu i nie jest tu niezbędny stoper.

Zegarek można wyciągnąć z koperty i postawić go w pozycji pionowej w celu obserwowania go podczas ćwiczeń. Wskazówka sekundnika została zaprojektowana w taki sposób, aby wygodniej było osobie ćwiczącej odmierzać czas - który w przypadku ćwiczeń w freedivingu jest odmierzany w sekundach.Wskazówki wypełnione zostały masą luminescencyjną SuperLuminova. W środku zegarka bije jego serce, czyli szwajcarski mechanizm Sellita SW 200 z automatycznym naciągiem.

Davosa Apnea Diver Automatic jest dostępna w różnych wersjach: satynowej z kopertą ze stali nierdzewnej, lub w czarnym PVD. Dostępna jest również w wersji dwukolorowej. Każdy zestaw zawiera kauczukowy wymienny pasek.Cena za wersję stalową i dwukolorową to 4 750 zł, za wersję czarną 5 250 złOto szczegółowe informacje:- Mechanizm automatyczny SW 200
- Wykonany ze stali szlachetnej , opcjonalnie w czarnym PVD
- Szkiełko szafirowe
- Średnica 46 mm, grubość 12,5 mm
- Wodoszczelność 20 ATM.
- 2 paski kauczukowe w zestawie.
- Model zaprojektowany przez mistrza świata w swobodnym nurkowaniu Nika Lindera
- Wyciągany środek do treningu oddechowego "na sucho".
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design