Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatRozerwij się!
dd @ 2017-07-15 › 17:28:11Źródło: dd
 Audioriver 2017 – nie tylko muzyka

Audioriver to impreza, która z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów. Ubiegłoroczna edycja zwabiła 28 tysięcy miłośników elektronicznych dźwięków. To właśnie muzyka jest tym, co łączy wszystkich odwiedzających Płock w ostatnich dniach lipca. Podobnie będzie zapewne i teraz. 28-30 lipca odbędzie się bowiem kolejna edycja festiwalu, a organizatorzy zadbali też o to, aby stworzyć jak najlepszą i najciekawszą okołofestiwalową otoczkę.

Co oferują targi muzyczne na Audioriver?

Jednym z najciekawszych bonusów są targi muzyczne. Tegoroczna, ósma edycja zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Na rynku Starego Miasta w Płocku swe usługi zaprezentuje rekordowo duża liczba wystawców, a tuż obok powstanie scena BURN Energy, pod którą będzie można raczyć się doskonałą muzyką. Targi Muzyczne Audioriver powered by Co Jest Grane 24 staną się miejscem, gdzie publiczność różnych środowisk może spotkać się z niezależną sceną muzyczną – na płockim rynku pojawią się stoiska wytwórni, sklepów płytowych, mediów, dystrybutorów sprzętu i oprogramowania. Na ten rok zapowiedziano 30 wystawców, a gdyby nie ograniczenie przestrzenią, zapewne zjawiłoby się ich jeszcze więcej. A co z tego będą mieli fani? Rzecz jasna poza samym klimatem bliskości „wielkiego świata” muzyki, co samo w sobie jest ciekawym przeżyciem. Przede wszystkim możliwość zdobycia płyt i wszelakich okołomuzycznych gadżetów – aż sześciu wystawców to właśnie sklepy. Stoiska wytwórni dają możliwość rozmowy z ich managementami na temat tego typu działalności. Dla wielu fanów, którzy sami myślą o spróbowaniu sił w muzyce, może to być inspirującym doświadczeniem. Świetną opcją jest również możliwość sprawdzenia, jak działa sprzęt i oprogramowanie do tworzenia muzyki – tutaj chętnych, chcących przekonać się „o co w tym chodzi”, nie powinno zabraknąć.

A co na scenie?

Na wspomnianej BURN Stage zaprezentują się zarówno zagraniczne gwiazdy elektronicznych dźwięków, jak i rodzimi wykonawcy. Wystąpią również DJ-e, którzy dotarli do polskiego finału konkursu BURN Residency. Gwiazdami dnia będą zapewne Audiofly i Matthew Dekay, którzy 29 lipca zaprezentują płockiej publiczności swoją wizję muzyki elektronicznej.

Audiofly to duet obecny na scenie już od 15 lat i tworzący w stylistyce house i tech-house. Z kolei Matthew Dekay – o równie długim stażu muzycznym – zaoferuje publiczności wolny, jednak pełen emocji house. Spośród polskich wykonawców warto przekonać się, co ma do zaoferowania, chociażby Seb Skalski, czyli zwycięzca finału BURN Residency, który obecnie walczy z przedstawicielami innych krajów o rezydenturę na Ibizie.

Targi Muzyczne Audioriver powered by Co Jest Grane 24 funkcjonować będą w piątek 28 lipca od 16:00 do 20:00 oraz w sobotę 29 lipca od 10:30 do 20:00. Wstęp na rynek Starego Miasta jest bezpłatny.
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design