Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
sobota, 15 grudzień 2018                                                
 
   ›  Świat alkoholu
   ›  Zostań barmanem
   ›  Winnica 4 men
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plŚwiat AlkoholiŚwiat alkoholu
dd @ 2017-08-18 › 14:33:45Źródło: dd
 30 lat minęło jak jeden dzień

Morza szum, ptaków śpiew… Wakacje w pełni, a pogoda nas rozpieszcza. Zastanawiałeś się nad tym jak umilić sobie upalne dni? Co powiesz na drinka z aromatycznym i odświeżającym ginem i listkami mięty? Właśnie tak świętujemy 30-lecie marki Lubuski!

Znasz Gin Lubuski prawda? Wyraźne nuty jałowca i ziół tworzą kompozycję, której nie da się porównać z niczym innym. Wystarczy dodać sok z cytryny, odrobinę syropu cukrowego i listki świeżej bazylii. Lubuski Smash autorstwa Marka Posłusznego gotowy! A skoro już o Marku mowa…

Marek Posłuszny to Mistrz Świata Barmanów w stylu flair (free style w tworzeniu drinków). Z okazji urodzin Ginu Lubuskiego zapraszamy na konkurs urodzinowy pod hasłem: “Wznieś toast urodzinowy za 30-lecie!”, gdzie możesz wygrać imprezę urodzinową właśnie z udziałem Mistrza Świata Barmanów w stylu flair, Marka Posłusznego. Zadaniem konkursowym jest stworzenie najbardziej oryginalnego toastu na 30-lecie marki Lubuski. Co miesiąc, spośród wszystkich zgłoszonych propozycji, jeden najlepszy toast zostanie nagrodzony imprezą urodzinową z udziałem Marka, serwującego drinki oraz jego niesamowitym pokazem barmańskim. By dodatkowo uczcić ten wyjątkowy jubileusz, producent Henkell & Co. Polska, wprowadził w ostatnim czasie nowość – Lubuski Gin 7 Years Old!
Podejmiesz wyzwanie? Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie zapraszamy Cię na stronę www.lubuskibrand.pl, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły wraz z aplikacją konkursową.

Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design