Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
wtorek, 11 grudzień 2018                                                
 
   ›  Męskie zabawki
   ›  Miasta świata
   ›  Męska rzecz
   ›  Rozerwij się!
   ›  Kartka z kalendarza
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plMęski ŚwiatMęska rzecz
dd @ 2017-10-29 › 10:24:56Źródło: dd
 Dlaczego warto sprawdzić sceny Electronic Beats?

Jeśli chodzi o podróżowanie i wyjścia z domu, wydaje się, że najchętniej wybieramy miejsca sprawdzone już wcześniej przez innych i polecane przez nich. Stąd wzięła się popularność portali takich jak Zomato czy Trip Advisor, gdzie użytkownicy mogą zamieszczać swoje recenzje lokali gastronomicznych czy interesujących miejsc w miejscowościach turystycznych. Podobnie dzieje się w przypadku imprez, festiwali i koncertów. Biorąc pod uwagę cenę biletów, wolimy wybrać się na takie wydarzenie, które cieszy się dobrą renomą wśród stałych bywalców. Interesuje Cię muzyka klubowa? Z pewnością powinieneś sprawdzić polecane przez wielu sceny Electronic Beats. Dlaczego?

Sceny Electronic Beats – część większego projektu

W roku 2015 specjaliści od marketingu niemieckiej firmy telekomunikacyjnej T-Mobile postanowili stworzyć coś zupełnie nowego. Tak zapoczątkowano międzynarodowy projekt Electronic Beats, będący swoistą koncepcją nowego lifestyle’u fanów electronic dance music.

Pierwszym dużym przedsięwzięciem twórców Electronic Beats był wydawany co kwartał magazyn pod tym samym tytułem. Muzyka klubowa stanowiła jednak dla jego redaktorów jedynie punkt wyjścia. Na łamach kwartalnika znaleźć można było wiele treści dotyczących np. psychologii, nowinek technologicznych czy zagranicznych podróży. Ostatni numer magazynu Electronic Beats ukazał się w 2015, kiedy to jego rolę przejął portal muzyczny o tej samej nazwie. Działa do dziś i prężnie się rozwija, skupiając fanów edm z całej Europy.

Pragnienie promowania muzyki elektronicznej nie skończyło się jednak na stworzeniu poświęconego mu medium. Twórcy Electronic Beats postanowili wspierać i współorganizować najciekawsze wydarzenia, festiwale i koncerty poświęcone muzyce elektronicznej. Tak właśnie powstały sceny Electronic Beats, które w środowisku edm są dzisiaj synonimem znaku najwyższej jakości.

Sceny Electronic Beats – gdzie ich szukać?

Pełne kalendarium wydarzeń objętych patronatem lub współorganizowanych przez Electronic Beats można znaleźć zawsze na ich stronie internetowej w zakładce wydarzenia. By zdać sobie sprawę ze skali i powagi tego ruchu, warto uświadomić sobie, że sceny Electronic Beats znaleźć można co roku na takich festiwalach jak:

- OFF Festival w Katowicach – największy festiwal muzyki alternatywnej w Europie Środkowo-wschodniej
- Audioriver Festival w Płocku – jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej na całym kontynencie
- Up To Date Festival w Białymstoku – miejsce, gdzie wielkie nazwiska spotykają się ze wschodzącymi gwiazdami, by razem tworzyć niezapomniane projekty.

Rozpoznawalne w świecie cykliczne imprezy to jednak nie wszystko. Electronic Beats wspiera też mniejsze, bardziej kameralne wydarzenia na scenie muzyki klubowej. Co ważne, zasięg sceny Electronic Beats sięga daleko głębiej niż tylko do największych polskich miast. Wiele ciekawych rzeczy dzieje się także w mniejszych miejscowościach – więc i tam znaleźć można wydarzenia sygnowane przez Electronic Beats.A Ty? Kiedy pojawisz się na imprezie Electronic Beats?
Autor:
Komentarz:
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design