Get Adobe Flash player


Ustaw jako stronę domowąDodaj stronę do Ulubionych
   Szukaj  
  
środa, 12 grudzień 2018                                                
 
›  Gift Guide
   ›  Sagio.pl
›  Pogoda
›  Horoskop
›  Kontakt
›  Newsroom
›  Konkursy
     Mężczyzna All4Men.plThe Best Of › Wyszukiwarka drinków

« PowrótMIO @ 2015-04-03
 BMW

Składniki:
Baileys
Malibu
Whiskey/Whisky

Składniki w jednakowych proporcjach kolejno wlewamy po łyżeczce do kieliszka do shotów powodując powstanie warstwowego drinka.

Opis przygotowania:
Świetnie wyglądający, łatwy w wykonaniu shot w postaci warstwowej - stripe. Proponuję małe kieliszki 20-30 maksymalnie 40ml. No chyba, że ktoś ma gębę jak gumowiak to może użyć większych. Cała sprawa polega bowiem na tym aby wypić zawartość kieliszka jak typowego shota czyli jednym haustem. Daje to odpowiednią dystrybucję i kolejność smaków w ustach. Drink nawet dla tych, którzy whisky nie lubią, gdyż ta jako pierwsza spływa do przełyku i ustępuje miejsca kolejnym składnikom pozostawiając po sobie jednak to co najlepsze. Jakkolwiek wielu twierdzi, że whisky należy pić tylko czystą to ten drink uważam za wyjątek. Co więcej-użycie lepszej czyli starszej a zatem bardziej oleistej whisky pozwoli uzyskać wyraźniejsze warstwy.

Podsumowanie:
Znakomity i efektowny nie tylko wizualnie, prosty do wykonania i robiący wrażenie na znajomych drink z racji szybkości picia raczej dla mężczyzn. Jednak smak zachwyca również kobiety łase na tego typu słodycze. Po takiej "pralince" konwersacja układa się pomyślniej dla nas:)
Wpisz swoje imię:

Podaj adres e-mail:

Najlepszy film o seryjnych mordercach?
Milczenie owiec
Z piekła rodem
Siedem
Zodiak
Kolekcjoner kości
inny?

 
Start | Reklama | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt
Copyright © 2006 by All4men.pl - Wykonanie: CN Design and Necon Design